Belediye Başkanı Yıldız işçi gibi çalışıyor


Belediye Başkanı Yıldız işçi gibi çalışıyor

Kağızman Belediye Başkanı Nevzat Yıldız elinde kürek ile işçilerle beraber çalışıyor.

 

Kağızman Belediye Başkanı Nevzat Yıldız  elinde kürek ile işçilerle beraber çalışıyor.


Kağızman Belediye Başkanı Nevzat Yıldız  Şahindere Mahallesindeki Şehitlik mezarlığındaki çalışmaları yerinde inceledi. Küreği eline alan başkan işçilerle birlikte çalıştı. Kürekle çalışan Başkan Nevzat Yıldız’ı gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi.


Kağızman Belediye Başkanı Nevzat Yıldız’ın. Seçim sürecinde vaat ettikleri her şeyi bir bir yerine getirdiklerini belirtenYıldız, Kağızman ilçemizi marka bir ilçe yapma yolunda emin adımlarla ilerlediklerini dile getirdi.


Başkan Yıldız, "Erinmeden, bıkmadan, usanmadan, ilçemizin, park, yol ve kanalizasyon çalışmalarında başkanlığı bir kenara bırakarak çalışıyoruz. Bugün de Şahindere Mahallesinde yapımı devam eden Şehitlerimizin çevre düzenleme çalışmalarını  yerinde inceledik
. ’’Milletimizin birliği ve beraberliği için canını hiçe sayan şehitlerimizin mezarlarının bakımlarını yaparak, yıpranan bayrakların yerine yenilerini astık. Şehitlerimizi ziyarete gelen yakınlarının ve dostlarının kalplerine bir nebzede olsa su serpmek istedik. Hiç kuşkusuz vatan onlara çok şey borçlu. Onlar; bu topraklar için, bizim bu topraklarda huzurla yaşamamız için canlarını hiç düşünmeden feda ettiler. Biz onlar için ne yapsak az; acımız ilk günkü gibi taze. Mekânları cennet, ruhları şad olsun Vatan Sizlere Minnettardır. Ve şuan Afrin’de olan Mehmetçiğimizin de Allah yar ve yardımcısı olsun,  bütün Ümmetin Duası onların üzerinde.’’ dedi. 
Kağızman ilçe  sakinlerinden Mustafa Karaca ise, "Bu görevi layıkıyla yerine getirdiği içinde başkanımızı kutluyoruz. Bu örnek davranışın diğer Belediye Başkanlarına da örnek olmasını temenni ediyoruz" şeklinde konuştu

Haber Kaynağı : Özel HaberBu haber 09.10.2019 10:29:50 tarihinde eklenmiştir.

Okuyucu Yorumları