Kağızman Belediye Başkanı Nevzat Yıldız`dan Birlik Beraberlik Gecesi..

Kağızman Belediye Başkanı Nevzat Yıldız`dan Birlik Beraberlik Gecesi..

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Kağızman Belediye Başkanlığını ikinci kez Kazanan Belediye Başkanı Nevzat Yıldız’ın Göreve Başlaması Nedeniyle, Kağızman MHP ilçe Başkanılığı Ülkü Ocakları Gençlik Kolları Tarafından Düzenlenen Birlik Beraberlik Gecesi Düzenlendi.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Kağızman Belediye Başkanlığını ikinci kez Kazanan Belediye Başkanı Nevzat Yıldız’ın Göreve Başlaması Nedeniyle, Kağızman MHP ilçe Başkanılığı  Ülkü Ocakları Gençlik Kolları Tarafından Düzenlenen Birlik Beraberlik Gecesi Düzenlendi.

Kağızman Cansu Düğün salonunda verilen birlik beraberlik gecesine Kağızman Belediye Başkanı Nevzat Yıldız ,MHP Kağızman ilçe Başkanı Metin Bingöl Ülkü Ocakları Başkanı Metin Bora ve çok sayıda Vatandaşların Katılımıyla Gerçekleşti.

Yoğun katılımın olduğu Birlik Beraberlik Gecesinde, coşkuyla karşılanan Belediye Başkanı Nevzat Yıldız yaptığı açılış konuşmasında şu ifadelere yer verdi.

Başkan Yıldız, “Kıymetli Kağızmanlı hemşehrilerim, değerli misafirler, hanım efendiler, beyefendiler, gençler, kıymetli çocuklar, hepiniz Birlik Beraberlik Gecemize hoş geldiniz şerefler verdiniz. Bugün İlçe teşkilatımız Ülkü Ocakları Gençlik Kollarının birlikte tertiplediği programın hayırlı olmasını dilerim. Arkadaşlarımız seçimdeki sonuç itibari ile sevindiler mutlu oldular. Bugün de güzel bir organizasyon yapmışlar, şahsım ve sizler adına kendilerine çok teşekkür ediyorum. Emeği geçenlerden de Allah razı olsun. 

Kağızman ilçemizde bu güne kadar yapılan tüm hizmetlerde Belediyemizin başarısı olduğunu bu günden sonrada yine sizlere hizmet için elimizden geleni yapacağız,Ben belediye başkanı olarak Kağızman halkımızın hizmetkarı oldum bize oy veren veya vermeyen kim olduysa mekanım geldiğinde hep kapımın açık olduğu elimden gelen yardımları yapıp kapıya kadar uğurlamışımdır,

Bizlere bu güne kadar müjdelerle kimseyi kandırıp iş yapmadım,

Kağızman halkıma hizmet nasıl gelirse ben onun takipçisi olarak hizmet etmişimdir,Bakın Kağızman ilçemize en çok hangi yıllarda hizmet gelmiştir.Birileri gibi kürsülerde boş laflarla kimseyi kandırmadık,her zaman sözümüzün arkasında olacağız olmayada devam edeceğiz. Kağızman ilçemiz için elimizden ne geliyorsa hepsini yapacağımıza,2023 te de yine Kağızman belediyesi yine Milliyetçi Hareket Partisinin olacaktır buradan sizlerin adına da söz veriyorum.” ifadelerini kullandı.yöresel sanatçıların söylediği biri birinden güzel hareketli türküler eşliğinde halaylar çekilerek program sona erdi,

Haber Kaynağı : Özel Haber

Bu haber 23.09.2019 17:14:01 tarihinde eklenmiştir.

Okuyucu Yorumları