sanalbasin.com üyesidir

Ahmet Arslan, AK Parti'nin Ardahan adaylarını tanıttı

13 Ocak 2019
0 Haber Yorum

65. Dönem Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Kars Milletvekili Ahmet Arslan, AK Parti'nin Ardahan'daki belediye başkan adaylarını kamuoyuna tanıttı
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

AK Parti, Ardahan'daki belediye başkan adaylarını kamuoyuna tanıttı.

Ardahan Gençlik Merkezi Salonu'nda düzenlenen toplantıya, 65. Dönem Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Kars Milletvekili Ahmet Arslan, AK Parti Ardahan Milletvekili Orhan Atalay, Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy, AK Parti Ardahan İl Başkanı Hakan Aydın, AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın, belediye başkan adayları, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Burada konuşan Ahmet Arslan, Türkiye'nin önemli bir seçim sürecine girdiğini, bu nedenle AK Parti anlayışı ile milleti baş tacı edip hizmet eden belediye başkanlarına teşekkür etti.

Ardahan ve Ardahanlılardan bir isteğinin olduğunu anlatan Arslan, "Ardahan'da çok güzel hizmetler yaptık. Ama, bize yetmez. Bizim bölgemizin daha fazlasına ihtiyacı var. Ardahan, ilçeler ve beldelerde daha fazla hizmet edebilmemiz için diğer yerlerin bayrağını da ak belediyecilik yapan başkanlarımıza teslim etmemiz lazım. O nedenle Ardahan'da 7'de 7 yapmamız lamız. Yani merkez, ilçeler ve Köprülü beldesinde de ak belediyeciliği ile hizmet etmemiz lazım. Bu konuda ben sizlere güveniyorum." dedi.

AK Parti İl Başkanı Hakan Aydın da Ardahan'daki tüm belediye başkanlıklarını kazanmak için dava ruhu ile gece gündüz çalışacaklarını söyledi.

Konuşmaların ardından Arslan, adayları tek tek tebrik ederek tanıttı.

Arslan ve beraberindekiler daha sonra Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy'u makamında ziyaret ederek on yıldır Ardahan’a yaptığı başarılı hizmetler nedeniyle teşekkür etti.

ahmet-arslan-ak-partinin-ardahan-adaylarini-tanitti-(12).jpgahmet-arslan-ak-partinin-ardahan-adaylarini-tanitti-(3).jpgahmet-arslan-ak-partinin-ardahan-adaylarini-tanitti-(13).jpgahmet-arslan-ak-partinin-ardahan-adaylarini-tanitti-(2).jpgahmet-arslan-ak-partinin-ardahan-adaylarini-tanitti-(4).jpgahmet-arslan-ak-partinin-ardahan-adaylarini-tanitti-(8).jpgahmet-arslan-ak-partinin-ardahan-adaylarini-tanitti-(10).jpgahmet-arslan-ak-partinin-ardahan-adaylarini-tanitti-(11).jpgahmet-arslan-ak-partinin-ardahan-adaylarini-tanitti-(6).jpgahmet-arslan-ak-partinin-ardahan-adaylarini-tanitti-(7).jpgahmet-arslan-ak-partinin-ardahan-adaylarini-tanitti-(9).jpgahmet-arslan-ak-partinin-ardahan-adaylarini-tanitti-(5).jpgahmet-arslan-ak-partinin-ardahan-adaylarini-tanitti-(1).jpg

 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber