Ak parti gençlik kolları 5 olağan kongresi yapıldı,

11 Kasım 2017
0 Haber Yorum

AK Parti Kağızman Gençlik Kolları 5 kongresi yapıldı .Kağızman Halk Eğitimi Merkezinde, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan beşinci gençlik kongrenin açılış konuşmasını Ak Parti Kars il gençlik kolları başkanı Muhammet Emin Haliloğlu yaptı.

AK Parti Kağızman Gençlik Kolları 5 kongresi yapıldı .Kağızman Halk Eğitimi Merkezinde, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan beşinci gençlik kongrenin açılış konuşmasını Ak Parti Kars il gençlik kolları başkanı Muhammet Emin Haliloğlu  yaptı.
 
Eyidoğan; Gençlerin gelecek kaygısı yaşamadan, karşılaştıkları sorunların çözümü için çalıştıklarını belirtti. Kongreye Ak Parti Kars il başkanı Adem Çalkın,Ak Parti Kağızman ilçe Başkanı Nesim Eyidoğan,Ak parti Eski İlçe Başkanı Erdoğan Demirde,Ak Parti Eski İl genel meclis üyesi Şıhmail Öztürk,Ak Parti Kars il gençlik kolları başkanı Muhammet Emin Haliloğlu,AK Parti İlçe Gençlik kolları asil ve yedek üyeleri ve tüm Partililer katıldı.
 
Başkanı Muhammet Emin Haliloğlu ülkenin her yerinde gençlik kollarındaki üye sayısının giderek arttığını, "Ak Gençler" olarak daha güzel yarınlara temel atmaya hazırlandıklarını söyledi.
 
AK Parti İl Başkanı Adem Çalkın yaptığı konuşmada;"Bu ülkenin gençleri olarak sizler milletimizin geleceği, ülkemizin yarınları bizleri yakından ilgilendirmektedir. Ne mutlu bizlere ki şanlı ecdadımızdan devraldığımız bu cennet vatana, adaletin ve kalkınmanın esas olduğu milletine hizmetten başka hiçbir düşünce ve amaç taşımayan AK Parti çatısı altında yetişiyorsunuz

Gençlerin, özellikle Kağızman Gençliğinin üzerlerine düşen tüm vazifeleri layıkıyla yerine getirdiklerini, bu güzel ve özverili çalışmaların sonucunda ise Kağızman ve Kars hak ettiği noktaya taşıdıklarını görmezden gelmek haksızlık olur. “Başbakanımız, 'Gençliğe siyasette yer vermek, ustalığın şiarındandır. Biz gençleri yedek kulübesinde değil, ilk 11’de görmek istiyoruz.' diyor.

Bizlerde Ak Gençlik olarak ''Liderinin izinden gitmek Gençliğin şiarındandır'' diyoruz. Gençlik teşkilatında görev almış, emek harcamış birçok yol arkadaşımız, Parlamento'da ve teşkilatımızın her kademesinde görev yapmaktadır. Liderimizin bu teveccühü ve yol arkadaşlarımızın üstün başarıları Gençlik teşkilatında görev alan arkadaşlarımızın geleceğe dönük hayallerini ve hedeflerini, çok daha yüksek noktalara ulaştırmıştır’’dedi.
 
Tek liste ile gidilen seçimlerde 400 delegeyle birlikte 278 geçerli oy alan Sefa Keklik, gençlik kolları başkanı seçildi. Keklik’’Tüm Gençlik kolları Üyelerime geçmişteki çalışmaları ve emekleri için teşekkür ediyorum, bundan sonraki süreçte daha çok çalışacağımızın daha çok hizmet edeceğimizin sözünü veriyoruz’’dedi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)


PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,

 
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber