Fermani Durmaz'dan engelliler günü mesajı,

03 Aralık 2017
0 Haber Yorum

Bir gün Değil Her Gün Kutlarız...

Kağızman Engeliler dernek başkanı Fermani Durmaz Engelliler günü  nedeniyle bir mesaj yayımladı mesajında"Bir gün Değil Her Gün Kutlarız...Bazı günler için klasik olarak kutladık veya kutlama denilmektedir. Bugün 3 Aralık Dünya engelliler günü.

Engel kutlanacak bir şey değildir. Ancak yüreklerimizdeki engelleri kaldırıp, engelli kardeşlerimize acıyarak değilde onların his ettiklerini hissederek ve onlarla kaynaşarak dertleriyle dertlenip sevinçleriyle neşelenebildiğimiz gün kutlama hakkına sahip oluruz.


Biz dernek olarak ardaşlarımızla bir araya geldiğimizde bu konuda neler yapabileceğimizi, nasıl yaşamlarına kalite katabileceğimizi her zaman tartışıp konuşmaktayız. Bu konuda çam sakızı çoban armağanı hediyelerimiz veya ziyaretlerimiz olmaktadır. Bizi bu konuda yalnız bırakmayan hayırseverlerimizi ve kamu kuruluşlarımızı hürmetle selamlıyoruz. 


özellikle Milli Eğim ve Gençlik spor Bakanlıklarımızın bu konudaki çalışmaları bizleri mutlu etmektedir. Fakat biz bu konunun okul müfredatlarına girerek özellikle değerler eğitimi ve başlı başına ünite konusu olarak ta ders kitaplarında yer almasını talep ediyoruz. Çünkü bir toplum birbirini anlayabildiği ölçüde kenetlenebilir. 
Birer potansiyel engelli adayı olarak engelli kardeşlerimize sevgi ve saygınızı eksik etmemenizi bekliyor bu güzel gün vesilesiyle tüm toplumumuzu saygıyla selamlıyoruz. 

Yeter ki engeller yürekte olmasın... Engelileri yılın bir günü Hatırlayıp Mesaj atanlara Teşekkür ederiz."
Kağızman Engelliler Derneği Başkanı Fermani DURMAZ 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)


PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,

 
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber