KAĞIZMAN'DA ENGELLİLER DERNEĞİ AÇILDI

12 Şubat 2018
0 Haber Yorum

Kagizmanda engelilerin için çalışan birileri var

Kağızmanda Yaklaşık bir buçuk yıl önce Kurulmuş olan Engelliler Derneği çok kısa bir süre olmasına rağmen engelilerin sesi kulağı olmayı Başardı.

Kağızman ilçesinde İhtiyaç sahibi ne kadar Engelli, Yaşlı, çoçuk kim varsa mahalle, köy fark etmeden koşup yardım etmek için çaba gösteren bir Kaç gencin kurmuş olduğu Dernek kağızmanın en büyük yardım ve sivil toplum kuruluşu olmayı Başardı.

Yardım etmek için sürekli çaba gösteren dernek üyeleri sürekli faaliyetler ve aktiviteler içinde olarak Büyük Bir özveri ve emek göstermeye devam ediyor.

Dernek Başkanı Yavuz Özbey “Bir arda olmak sorunlarımıza çözüm bulmak amacıyla bir derneğin çatısı altında Birleştik.

Bundan sonra engelli arkadaşlarımızın ekonomik ve sosyal sorunlarına çözüm bulmak için projeler üretip sosyal ve kültürel etkinliklerden faydalanmalarını sağlayacağız.

Acıma hissi ve merhamet duygusuyla değil, Engelliler derneği olarak her zaman engelli kardeşlerimizin engellerini aşacak projeler geliştirip, onların yaşamda daha aktif bireyler olması için, çalışmalarımız devam edecek” dedi .

Ayrıca dernek faliyetlerinde tüm kamu kuruluşlarının destek verdiğini yalnız Kağızman Belediyesini Bir türlü Harekete geçiremediklerini Engelliler konusunda hassasiyet göstermediklerinden yakındılar.

Kağızmanda Bu gibi faaliyet gösteren çıkarsız tek gayeleri Engellilere yardım etmek için çaba gösteren bu derneğe sahip çıkalım. Emek veren Gençlere saygı duyalım.Bu Duyarlı Gençleri Kağızman Fm Ailesi olarak Tebrik ediyoruz.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)


PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,

 
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber