sanalbasin.com üyesidir

Kağızman İmam Hatip Lisesi’nde Mezuniyet Coşkusu

12 Haziran 2019
0 Haber Yorum

Kağızman Anadolu İmam Hatip Lisesi 2018-2019 eğitim öğretim yılında mezuniyet coşkusu yaşadı.
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

Kağızman Anadolu İmam Hatip Lisesi 2018-2019 eğitim öğretim yılında mezuniyet coşkusu yaşadı.

Kağızman Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde düzenlenen programa Kağızman Kaymakamı Ercan Öter,Belediye Başkan vekili Sedat Nuray, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yakup Bayşar, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, İmam Hatip lisesi Okul Müdürü Selim Suat Güner, Okul idaresi, öğretmenler, öğrenci ve öğrenci velileri katıldı.

Kağızman imam hatip lisesi salonunda yapılan tören istiklal marşı saygı duruşundan sonra uygulama cami imam hatibi Harun Kılıç'tan kurani kerim tilavetiyle başladı,Törende açılış konuşması yapan okul müdürü Selim Suat Güner, “Bugünün benim için çok önemli bir günü çünkü hem seviç hemde ayrılık üzüntüsü son senem okuldan ayrılıyorum hepinizin hakkını helal etmesini istiyorum , kalpleri heyecanla çarpan siz velilerimi, öğrencilerimizi ve yakınlarını tebrik ediyorum. Sizlerden emanet olarak aldığımız değerli evlatlarınızı bir ebeveyn olarak bütün idarecilerim, öğretmenlerim, personelim ile hizmet ederek onların kendinden daha emin, ne istediğini bilen, hedefleri için cesaretle hareket eden, bilgili, görgülü, yaşamı seven, yaşamayı görev bilen, sevgi dolu bireyler olarak sizlere büyük bir mutluluk ve heyecan içinde tekrar takdim ediyoruz.

Sevgili gençler, okula başladığınız günden bugüne değin, eğitildiniz, bilgi ve erdemle donatıldınız, bugün yaşanan bu mezuniyet başka bir basamağın başlangıcıdır. Sizlerin gelecekte başarıyla Okulunuzu, bizleri ve ailenizin en iyi bir şekilde temsil edeceğinize inancımız tamdır. Tüm mezunlarımıza hayatta başarılar diliyorum” dedi. Açılış konuşmasının ardından okul 12 b sınıfından rümeysa çelikörs okul kütüğüne isminin yazılı olduğu plakayı çaktı. Keplerini havaya fırlatan mezunlar, mezuniyet coşkusu yaşadı. Son sınıf öğrencilerine diplomaları ve çeşitli hediyeler verildi. Okul idaresi katılımcılara yaptıkları ikramlardan sonra mezuniyet programı sona erdi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber