Kağızman’da köy yollarına sıcak asfalt

31 Ekim 2017
1 Haber Yorum

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın talimatıyla Kağızman köy yolları sıcak asfalta kavuşuyor.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın talimatıyla Kağızman  köy yolları sıcak asfalta kavuşuyor.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın talımayla  başlatılan çalışmaların ilk etabında Çayarası,Camuşlu,Kozlu,Çeperli,Akoren,Karakuş Köyü yolunda sıcak asfalt çalışmaları başladı.

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Ak Parti Kağızman ilçe Başkanı Nesim Eyidoğan, köy yollarını Bitümlü Sıcak Karışım (BSK) asfalt ile kaplamak için çalışmalara başladıklarını söyledi.

Eyidoğan, köy yollarına sıcak asfalt çalışmasının ilçede ilk defa uygulandığını ifade ederek, “Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Sayın Ahmet Arslan' talımatı. neticesinde ilk etapta Çayarası, Camuşlu,Kozlu,Çeperli,Akoren,ve Karakuş  köylerimizin ortak kullanımı olan yolda sıcak asfalt çalışmasını başlattık. Buradaki yolun bitmesinin ardından ,Günendi,Esenkı,Yenice Köylerinin de yollarını sıcak asfalta kavuşturacağız.

Başlattığımız çalışmalar kapsamında yaklaşık olarak 60 Kilometre civarında köy yolumuzu sıcak asfalta kavuşturmuş olacağız” dedi.
Karakuş Köyü Muhtarı Hasan Yıldız ise yapılan çalışmaların sevindirici olduğunu ifade ederek, “Yapılan çalışma gerçekten çok güzel. Kısa süre önce talebimizi iletmiştik, planlaması yapılarak çalışma gerçekleştirildi.

Allah devletimizden razı olsun. İlçemizde ilk defa köyümüzün yolları sıcak asfalt ile kaplanmış oldu. Köy halkı olarak yapılan bu çalışmaları olumlu karşıladık. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Sayın Ahmet Arslan olmak üzere, emeği geçen herkese ve yüklenici firmaya çok teşekkür ediyorum.

Bir Köy muhtarı olarak yapılan bu çalışmalardan dolayı kendimi çok şanslı hissediyorum. Allah devletimize zeval vermesin” dedi.

Yorumlar(1)
  Misfr:
[02.11.2017 - 02:15]  
Toprakkale kümbet yolu bitti mi
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)


PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,

 
AnketAnketÇok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber