sanalbasin.com üyesidir

Kars Milletvekili Ahmet Arslan devreye girdi

14 Mayıs 2019
0 Haber Yorum

AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan’ın girişimleriyle Üniversite yolunun kaldırımları yapılıyor.
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

Önceki dönem Kars’ın bağlantı yolları, Faikbey Caddesi ile Cumhuriyet Caddesi’nin kaldırım ve yollarını yapan Karayolları 18. Bölge Müdürlüğü, şimdi de her gün binlerce öğrencinin ve vatandaşın kullandığı Kafkas Üniversitesi'ne giden eski adıyla Turan Çelik Caddesi, şimdiki adıyla Ahmet Arslan Caddesi üzerindeki yaya kaldırımlarını baştan aşağı yapıyor. 

Gerek bakanlığı döneminde ve gerekse milletvekilliği döneminde Kars’ta birçok projeyi hayata geçiren ve birçok projenin de tamamlanmasını sağlayan AK Parti Milletvekili Ahmet Arslan, karayolları ağına aldırttığı Kafkas Üniversitesi’nin kampüs yol ve kaldırımlarını ve Ahmet Arslan Caddesi’nin kaldırımlarını karayolları ekiplerince yapılmasını sağladı. 

Bir önceki dönem Belediye Başkanlığı’nca kaldırımları sökülerek bırakılan Kafkas Üniversitesi Ahmet Arslan Caddesi milletvekili Arslan’ın girişimleriyle yapılarak vatandaşların kullanımına açılacak. 

“Öğrenciler memnun” 

Uzun zamandan beri bozuk kaldırımlarda yürüdüklerini ifade eden Kafkas Üniversitesi öğrencileri kaldırımların yapılmasıyla çamura batmaktan kurtulduklarını belirttiler. 

Üniversite yolu kaldırımlarının yapılmasının kendilerini mutlu ettiğine dikkat çeken öğrenciler, “İki yıldır kaldırımlarımız söküldü. Bir türlü yapılmadı. Şuanda kaldırımlarda karayolları ekipleri çalışıyor. Çok memnun olduk. Çünkü kaldırımları sürekli kullanıyoruz. Ancak bozuk kaldırımlarda yürürken zorlanıyorduk. Kaldırımların yapımında emeği geçenlere teşekkür ederiz” dediler. 

Öte yandan Kars Karayolları 18. Bölge Müdürlüğü’nce yapımına başlanan Kafkas Üniversitesi Ahmet Arslan Caddesi’nin kaldırımlarının kısa sürede tamamlanması hedefleniyor. Çok sayıda ekibin çalıştığı bölgede yapılan kaldırımlar vatandaşların da yüzünü güldürdü. 

kars-milletvekili-ahmet-arslan-devreye-girdi--(1).jpgkars-milletvekili-ahmet-arslan-devreye-girdi--(2).jpgkars-milletvekili-ahmet-arslan-devreye-girdi--(3).jpgkars-milletvekili-ahmet-arslan-devreye-girdi--(4).jpgkars-milletvekili-ahmet-arslan-devreye-girdi--(5).jpgkars-milletvekili-ahmet-arslan-devreye-girdi--(6).jpg

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber