sanalbasin.com üyesidir

Kars’ta “Güven Masası” kuruldu

21 Mart 2019
0 Haber Yorum

Kars’ın Arpaçay ve Sarıkamış İlçe Polis Merkezi Amirliklerine “Güven Masası” kuruldu.
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

81 İl 700 Polis Merkezi Amirliğinde “Polis Merkezi Amirliği Etik Davranış İlkeleri” doğrultusunda “Güven Masası” uygulaması hayata geçirildi. Bu kapsamda Kars’ta da uygulama Arpaçay ve Sarıkamış İlçelerinde hayata geçirildi.

Polis Merkezi Amirlikleri, vatandaşların güvenlik hizmetleri kapsamında müracaat ettikleri ilk yer ve ilk temas konumunda olmaya devam ediyor.

Vatandaşların talep, şikayet ve ihbarlarının etkin ve hızlı bir şekilde alınıp hem Polis Merkezi Amirliklerindeki hem de Polis Merkezi Amirliklerinin dışındaki iş ve işlemlerle ilgili bilgilendirme ve yönlendirmelerin yapılabilmesi, Polis halk ilişkilerini üst seviyelere taşınması ve daha iyi iletişim kurulması, Polis Merkezi Amirliklerimizi vatandaşlarımızın gönül rahatlığı ile gidebileceği güvenlikle ilgili kaliteli ve iyi hizmet alabileceği yerler haline getirmek amacıyla, 81 İl 700 Polis Merkezi Amirliğinde “Polis Merkezi Amirliği Etik Davranış İlkeleri” doğrultusunda “Güven Masası” uygulaması hayata geçirildi.

kars’ta-“guven-masasi”-kuruldu-(1).jpgkars’ta-“guven-masasi”-kuruldu-(2).jpgkars’ta-“guven-masasi”-kuruldu-(5).jpgkars’ta-“guven-masasi”-kuruldu-(4).jpgkars’ta-“guven-masasi”-kuruldu-(3).jpg

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber