sanalbasin.com üyesidir

Kaymakam Öter, iki aile arasındaki husumeti tatlıya bağladı

07 Mayıs 2019
0 Haber Yorum

Kağızman Kaymakamı Ercan Öter, muhtarlık kavgasında 1 kişinin öldüğü, 3 kişinin yaralandığı olay nedeniyle aralarında husumet oluşan iki aileyi barıştırdı. Kaynak: Kaymakam Öter, iki aile arasındaki husumeti tatlıya bağladı
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

Kağızman Kaymakamı Ercan Öter, muhtarlık kavgasında 1 kişinin öldüğü, 3 kişinin yaralandığı olay nedeniyle aralarında husumet oluşan iki aileyi barıştırdı.

Kars’ın Kağızman ilçesinde 30 Mart yerel seçimlerinde muhtarlık nedeniyle iki aile arasında çıkan silahlı kavgada 1 kişi vefat etmiş, 3 kişi de yaralanmıştı. Kağızman Kaymakamı Ercan Öter, köye ait taziye evinde, iki tarafı bir araya getirerek barıştırdı.

İki ailenin tarafları Kuran-ı Kerim’in altından geçerek taziye evinde bir araya geldi. Çevredeki kanaat önderleri ve her iki ailenin büyüklerinin de şahitlik ettiği buluşmada aralarında husumet bulunan iki ailenin büyükleri Kuran - Kerim üzerine yemin ederek barıştı. İlçe Jandarma Komutanı ve Emniyet Amirinin de şahitlik ettiği barış buluşmasında, Kuran-ı Kerim okunmasının ardından aralarında husumet bulunan iki taraf tekrar seçim öncesinde olduğu gibi eski günlerine döndü.

Köyde bir daha en küçük bir anlaşmazlığın ve husumetin yaşanmayacağının sözünü Kaymakam Ercan Öter’e veren köy halkı, mübarek Ramazan öncesi köylerinde yaşanan husumetin ortadan kalkmasının mutluluğunu yaşadı.

Kağızman Kaymakamı Ercan Öter’de kendisini kırmayarak yaşanan tatsız olay nedeniyle iki aile arsındaki husumetin ortadan kalkması için destek veren ailelere ve emeği geçenlere teşekkür etti. Kaymakam Öter olayda hayatını kaybeden vatandaşa da Allah’tan rahmet ve yaralılara şifa diledi.

kaymakam-oter,-iki-aile-arasindaki-husumeti-tatliya-bagladi-(3).jpgkaymakam-oter,-iki-aile-arasindaki-husumeti-tatliya-bagladi-(4).jpgkaymakam-oter,-iki-aile-arasindaki-husumeti-tatliya-bagladi-(5).jpg

 
 

 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber