sanalbasin.com üyesidir

Vali Öksüz'den Kars'a İki Müjde Birden

23 Mayıs 2019
0 Haber Yorum

Kars Valisi Türker Öksüz Kars'ta Millet Bahçesi ve Kent Meydanı projelerini hayata geçiriyor.
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

Kars Valisi Türker Öksüz tarafından Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un 18 Mart 2019 tarihinde ilimizi ziyaretinde kendisine sunmuş olduğu ve Bakan Kurum tarafından kabul edilen Millet Bahçesi ve Kent Meydanı projeleri hayata geçiriliyor.
 

Fethiye Camii önünde yer alan 10 bin 500 metrekarelik alanda (eski Devlet Hastanesi) Kent Meydanı ve Örnek Mahallesindeki alanda (eski 250 yataklı Devlet Hastanesi) Millet Bahçesi yapım işlerinin Proje Hazırlanması İşi,  TOKİ tarafından başlatıldı.
 

Vali Türker Öksüz, bu projeler kapsamda yapılacak olan işler için yüklenici firma yetkilisini kabul ederek hazırlanan projeler ile ilgili olarak brifing aldı.
 

Vali Öksüz ile firma yetkililerinin yaptığı istişareler ve  sunduğu önerilerin değerlendirmesi ile yapılacak çalışmaların ardından projeler nihai halini alacak.

Projelerin tamamlanarak hayata geçirilmesi ile Karsımıza; rekreasyon alanlarıyla, çeşitli aktivitelerin yapılabileceği, vatandaşlarımızın hoşça vakit geçirebilecekleri çok önemli bir Kent Meydanı ile bir Millet Bahçesi kazandırılmış olacak.

Vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak olan bu projeler, hem şehircilik açısından hem de tarihi eserlerimizin korunması ve turizm potansiyelimizin zenginleştirilmesi açısından çok önemli projeler olacak. 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber