Bakan Özlü Harakani Türbesini ziyaret etti

22 Nisan 2018
0 Haber Yorum

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Ebu'l Hasan Harakani Türbesini ziyaret ederek dua etti.

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Kars’a gelen Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Kars Valisi Rahmi Doğan, Milletvekili Selahattin Beyribey, İl Başkanı Adem Çalkın ve diğer protokol üyeleriyle birlikte Ebu'l Hasan Harakani Türbesini ziyaret ederek dua etti.

Bakan Özlü daha sonra İlim Yayma Cemiyeti Kars şubesini ziyaret ederek, çocuklara yönelik verdikleri başarılı kurslardan dolayı şube yönetimini tebrik ettik.

Kars Organize Sanayi Bölgesi’nde kaşar ve gravyer peynir gibi süt ürünleri üretimi yapan Sadioğlu ve Sersüt firmalarını da ziyaret eden Bakan Özlü, firma yetkililerinin istek ve taleplerini dinledi.

bakan-ozlu-harakani-turbesini-ziyaret-etti-(1).jpgbakan-ozlu-harakani-turbesini-ziyaret-etti-(2).jpgbakan-ozlu-harakani-turbesini-ziyaret-etti-(3).jpgbakan-ozlu-harakani-turbesini-ziyaret-etti-(4).jpgbakan-ozlu-harakani-turbesini-ziyaret-etti-(5).jpgbakan-ozlu-harakani-turbesini-ziyaret-etti-(6).jpgbakan-ozlu-harakani-turbesini-ziyaret-etti-(7).jpgbakan-ozlu-harakani-turbesini-ziyaret-etti-(8).jpgbakan-ozlu-harakani-turbesini-ziyaret-etti-(9).jpgbakan-ozlu-harakani-turbesini-ziyaret-etti-(10).jpgbakan-ozlu-harakani-turbesini-ziyaret-etti-(11).jpg

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)


PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,

 
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber