KAZIM KARABEKİR ATASPOR’UN KIZLARI KARS İLİNİ TEMSİL EDECEK

09 Ocak 2018
0 Haber Yorum

Kağızman Kazım Karabekir Ortaokulu bünyesinde oluşturulan yıldız kız voleybol takımı turnuvalarda il birincisi olarak bölge şampiyonasında Kars’ı temsil etmeye hak kazandı.

Kağızman Kazım Karabekir Ortaokulu bünyesinde oluşturulan yıldız kız voleybol takımı turnuvalarda il birincisi olarak bölge şampiyonasında Kars’ı temsil etmeye hak kazandı.

Kazı Karabekir ortaokulu Okul Müdürü Ahmet Elma ise yaptığı açıklamada şunlara yer verdi; “Öncelikle kızlarımızı yürekten kutluyorum.

Oynadıkları tüm maçlarda başarı gösterdikleri için en iyi takım olma unvanını kazandılar. Şimdi ise grup maçlarımızı 11.15 Ocak tarihlerinde  Muş’da oynayacağız ve umuyorum oradan da birincilikle ayrılıp Türkiye Şampiyonasına gitmeyi hak edeceğiz.öncelikle öğrencilerimizi sonrada onları destekleyen velilerimiz tebrik ediyoruz.  

Velilerin yönlendirmesi ile bizler çocuklarımızı voleybol ile tanıştırdık sonrasında ise düzenli bir çalışma ile velilerin düzenli bir şekilde onları antrenmanlara götürmesi ile ve il dışında ki çeşitli voleybol şenliklerine yönlendirmesi ile sonunda böyle güzel bir sonuç aldık.

Önümüzde ki süreçte Türkiye şampiyonasına Kars ilimizi temsilen gideceğiz ve gruplar Muş ilinde olacak. Yine bizleri zorlu maçlar bekliyor ama yine öğrencilerimiz ilde gösterdikleri başarıyı grup şampiyonalarında da gösterirler bizi Türkiye Yarı finallerine götürme mutluluğunu gösterirler diye düşünüyorum.

Ben bu başarılarından dolayı öğrencilerimiz yeniden kutluyorum ve grup maçlarında da başarılı olmalarını diliyorum."dedi  İlçe milli Eğitim  Müdürü Yakup Bayşar ise yaptığı açıklanmada şunlara yer verdi;

Kazım Karabekir Ortaokulu yıldızlar grubu oynadıkları oyunlar nedeniyle başarı göstermiş il temsilçcisi olarak seçilmişlerdir bu büyük bir başarı. BU bir özverili çalışmanın ürünüdür.  Ben başta okul yöneticilerini ve takımı çalıştıran öğretmenimizi tebrik ediyorum.dedi

 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)


PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,

 
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber