sanalbasin.com üyesidir

Kars’ta “Huzurlu Sokaklar Uygulaması”

23 Nisan 2019
0 Haber Yorum

Kars’ta Emniyet Müdürlüğünden "Huzurlu Sokaklar Uygulaması (2019-1)" gerçekleştirildi.
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

Türkiye genelinde 81 ilde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen "HUZURLU SOKAKLAR UYGULAMASI (2019-1)" Kars Emniyet Müdürlüğünüzce il genelinde 37 ekip ve 156 personelin katılımı ile gerçekleştirildi.

Yapılan uygulama sonucunda; bin 8 şahıs sorgulanırken, yoklama kaçağı olan 4 şahıs yakalandı. 82 aracın kontrol edildiği uygulamada 5 araca toplam 3 bin 282 TL cezai işlem uygulandı. Ayrıca 81 Umuma Açık Yer kontrol edildi.

Konuyla ilgili olarak Kars Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, “Serhat Şehrimizin huzurunun devamlılığı için; vatandaşlarımızın suç ve suçlulara karşı dikkatli ve duyarlı bulunmalarını, şüpheli gördükleri tüm araç ve şahısları derhal 155 Polis İmdat Hattına bildirmelerini bekliyoruz.” denildi.

kars’ta-“huzurlu-sokaklar-uygulamasi”-(1).jpgkars’ta-“huzurlu-sokaklar-uygulamasi”-(2).jpgkars’ta-“huzurlu-sokaklar-uygulamasi”-(3).jpgkars’ta-“huzurlu-sokaklar-uygulamasi”-(4).jpgkars’ta-“huzurlu-sokaklar-uygulamasi”-(5).jpgkars’ta-“huzurlu-sokaklar-uygulamasi”-(6).jpgkars’ta-“huzurlu-sokaklar-uygulamasi”-(7).jpgkars’ta-“huzurlu-sokaklar-uygulamasi”-(8).jpgkars’ta-“huzurlu-sokaklar-uygulamasi”-(9).jpgkars’ta-“huzurlu-sokaklar-uygulamasi”-(10).jpgkars’ta-“huzurlu-sokaklar-uygulamasi”-(11).jpgkars’ta-“huzurlu-sokaklar-uygulamasi”-(12).jpg

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber