Kağızman'da Semt Garajı için Arsa Tahsisi Yapıldı

26 Eylül 2017
3 Haber Yorum

Kağızman Belediyesi Kağızman’ın İlçesinde trafik sorunlarının çözümüne katkı sağlamak ve insanlarımıza daha iyi şartlarda ulaşım hizmetleri sunmak amacıyla Kağızman'da Semt Garajı Projesi için arsa tahsisi işlemlerimiz tamamlandı.


Kağızman Belediyesi Kağızman’ın İlçesinde trafik sorunlarının çözümüne katkı sağlamak ve insanlarımıza daha iyi şartlarda ulaşım hizmetleri sunmak amacıyla Kağızman'da Semt Garajı Projesi için arsa tahsisi işlemlerimiz tamamlandı.
Belediye başkanlığından yapılan açıklamada  eski Tugay alanının girişinde sağ tarafta bulunan şehit Avcı Mahmut mezarı ile Kağızman Meslek Yüksekokulu arasında kalan 27 dönümlük arsanın semt garajı için belediye tahsis işlemleri tamamlandı. İlk bölümü Tugay giriş caddesi ile Mevlana İlkokulu arasında, ikinci bölümü Mevlana İlkokulu ile Tugay Hangarları bölgesinde yer alan toplam 27 dönümlük alanda Kağızman Belediyesi tarafından semt garajı, belediye araç parkı ve kademe bölümü ile itfaiye garajı yapılacak.

Yorumlar(3)
  Erol:
[30.09.2017 - 23:36]  
Çok güzel bir garaj projesi, bittiğinde müthiş olacak. Ateşli taraftar grupları hakkında bir çok bilgileri http://www.ateslitaraftar.com/ web sitesinden edinebilirsiniz.
  SERHAT:
[28.09.2017 - 09:59]  
yani araçlar şehrin içerisinden geçip garaja gidecekler çok komik hiç düşünülmeden yapılmış bir proje düşünsenize üniversite,askeri birli ve okulun yanına semt garajı yine kimler devletin parasını çarçur edecek acaba
  Hasan:
[27.09.2017 - 02:09]  
Garajlar araçların geçişini şehrin dışına çıkarmak için şehir dışına yapılır.Zaten içinden çıkılmaz hale getirilen ilçe trafiği daha da kötü hale gelecektir.Şehirleşme sürecinin iyi planlanmamasi maalesef anılarda güzel kalan bir Kağızman ortaya çıkardı.
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)

KAĞIZMAN'DA NOBETCİ ECZANELER

BU HAFTAKİ NÖBETCİ ECZANELER

PAZARTESİ-ATAŞ ECZANESİ

SALI--ŞİFA ECZANESİ

CARŞAMBA-NUR ECZANESİ

PERŞEMBE--ALTUN ECZANESİ


CUMA---ARAS ECZANESİ

CUMARTESİ,KAĞIZMAN ECZANESİ

PAZAR--YASİN ECZANESİ

BİZLERDE KAĞIZMANFM OLARAK HASTALARA ACİL ŞİFALAR DİLERİZ,PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,

 
AnketAnket

YENİ TEMAMIZI NASIL BULDUNUZ,

İDARE EDER,
NORMAL
İYİ
ÇOK GÜZEL,
Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber