Kağızman’ın sevilen doktoru Antalya’ya gidiyor

18 Ocak 2018
1 Haber Yorum

Kağızman İlçe Devlet Hastanesi’nin sevilen doktorlarından Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Mehmet Veysel Başkan Antalya Elmalı'ya tayini çıktı.

Kağızman Devlet Hastanesi’nin sevilen Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Mehmet Veysel Başkan’ın yeni görev yeri Antalya’nın Elmalı ilçesi oldu.

Kağızman İlçe Devlet Hastanesi’nde 2014 yılında göreve başlayan Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Mehmet Veysel Başkan görev yaptığı 4 yıl içerisinde hastaları, vatandaşlar, meslektaşları ve mesai arkadaşları tarafından özverili, gayretli çalışması, samimiyetiyle tanınan ve sevilen bir kişilik olarak tanınıyordu.

Sevilen Doktor Veysel Başkan'ın önümüzdeki günlerde ilçeden ayrılması bekleniyor. Kağızman Devlet Hastanesi’nde memnuniyet ölçüsü Kamu Hastaneleri Birliği Çağrı Merkezi Anket Birimi tarafından Kars Kağızman Devlet Hastanesine tedavi için giden hasta ve yakınları ile yapılan, vatandaşların memnuniyeti ile ilgili anket çalışması Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Mehmet Veysel Başkan anketlerde en fazla memnuniyet duyulan doktor olarak kaymakamlıkça birçok başarı belgesi almaya hak kazanmış olduğu biliniyor.

Ayrıca, göreve geldiği günden beri yapmış oldukları çalışmalar ve görev bilinçlerinden dolayı vatandaşların gönlünde taht kurarken dışarıdan ameliyat için gelen hastaların memnuniyeti ise Kağızman Devlet Hastanesizinde bel kemiği olarak nitelendiriliyordu.

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Mehmet Veysel Başkan yaptığı açıklamada "Kağızman’ı çok seviyorum Kağızman halkını çok seviyorum. 4 yıl içerisinde bende Kağızmanlı oldum, görev nedeniyle Antalya Elmalıya tayin edildim. Unutmasınlar ki Antalya’da bir Kağızmanlı kardeşleri ve bir evleri var. Her zaman beklerim ve üzülerek Kağızman’dan ayrılıyorum" dedi


Yorumlar(1)
  murat çil:
[20.01.2018 - 13:08]  
benim güzel memleketim kağızman için büyük bir kayıp.şahsen çok üzüldüm çok değerli bir doktor.
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)


PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,

 
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber