Kağızman`da bayramlaşma töreni

Kağızman`da bayramlaşma töreni

KURBAN Bayramı dolayısıyla Kağızman'da bayramlaşma töreni düzenlendi. Törende, İzmir Torbalıya atanan Kağızman Kaymakamı Ercan Öter vatandaşlara veda etti.

KURBAN Bayramı dolayısıyla Kağızman'da bayramlaşma töreni düzenlendi. Törende, İzmir Torbalıya atanan Kağızman Kaymakamı Ercan Öter vatandaşlara veda etti.

Kağızman Merkez Camide bayram namzı sonrası düzenlenen bayramlaşma törenine Kaymakam Ercan Öter, Belediye Başkanı Nevzat Yıldız, Emniyet Müdürü Erkan Sönmez, Jandarma Komutanı , mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşlarının başkanları ve vatandaşlar katıldı.

Belediye Başkanı nevzat Yıldız, "Bayramlar birlik, beraberlik, sevgi, kucaklaşma, dayanışma ve hoşgörü günleridir. Birlikten güç doğar. Bu birlik ve beraberliğin, kaynaşmanın en güzel örneği bu salonda var. Bu güçle Demre'de güzel işlere imza atacağız. İlçemizde 4 yıldır görev yapan Sayın Kaymakamımız Ercan Öter'e yeni atandığı görevinde başarılar diliyorum. Kağızmanlılar adına, Kağızman'a yaptığı hizmetler için teşekkür ediyorum" dedi.

Kaymakam Ercan Öter ise konuşmasında, "Birlik, beraberlik, dayanışma ve karşılıklı hoşgörü bu ilkeyi, bu ulusu ayakta tutan en büyük güçtür. 4 yıllık görev süremde toplumun her kesimine yakın olmaya, onlarla sorunları çözmeye dikkat ettim. Birçok ilçede görev yaptım. Kağızman'in yeri bende başka olacaktır. Kaymakamluk görevine İzmir Torbalıda devam edeceğim. Bir Kağızmanlı kardeşiniz olarak, İzmir Torbalıda bir evinizin olduğunu unutmayın" dedi.

Bayramlaşma töreninin ardından protokol üyeleri Polis Merkezi ve İlçe Jandarma Komutanlığını da ziyaret etti.

Haber Kaynağı : Özel Haber

Bu haber 12.08.2019 14:56:22 tarihinde eklenmiştir.

Okuyucu Yorumları