SARIKAMIŞ

Tümü

DEPREMZEDELER KARS'TA HUZURA ERDİ

(8 Ay, 13 Gün önce)
Kahramanmaraş merkezli 10 ili etkileyen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerin ardından ülke genelinde depremzede vatandaşların gıda ve barınma ihtiyaçları için yardımlar devam ederken, depremden etkilenen vatandaşlar da ilimizde misafir ediliyor.

Kars Haber Ajansi:Kahramanmaraş merkezli 10 ili etkileyen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerin ardından ülke genelinde depremzede vatandaşların gıda ve barınma ihtiyaçları için yardımlar devam ederken, depremden etkilenen vatandaşlar da ilimizde misafir ediliyor.

Depremden etkilenen illerde bulunan huzur evi sakinleri Kars Huzurevine sevk edildiler. 19 kişilik gurup Kars Valisi Belediye Başkan Vekili Türker Öksüz’ün talimatları doğrultusunda Kars Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Kars Huzur Evine yerleştirildiler.

Vali/Belediye Başkan Vekili Türker Öksüz, Kars İl Emniyet Müdürü Yavuz Sağdıç, Kars İl Jandarma Alay Komutanı Albay Hıdır Ayçiçek ve Kars Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Doğan Yıldız ile birlikte Kahramanmaraş Huzurevi'nden ilimize nakledilen depremzede vatandaşlarımızı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Protokol üyeleri uzun süre depremzede vatandaşlarla sohbet ettiler. Vali Öksüz, ilimize gelen misafirlerin en iyi şekilde ağırlanacağını ve devletimizin tüm imkanlarıyla vatandaşlarımızın hizmetinde olduğunu söyledi. 


ANKETLER
KAĞIZMAN BELEDİYESİNİN ÇALIŞMASINDAN MEMNUNMUSUNUZ?
Bu ankete toplam 14661 kişi katıldı.
VİRGİNİA
SÜPER LİG
Kars nöbetçi eczaneleri
ARŞİV