SUSUZ

Tümü

80 yaşındaki Haydar amca maaşını depremzedelere bağışladı,

(15 Ay, 8 Gün önce)
Merkez üssü Kahramanmaraş olan, 10 ilde hissedilen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremlerin yaralarını sarmak için Kars’ta, kamu kurum ve kuruluşları, vatandaşlar ile Sivil Toplum Kuruluşları tüm imkânlarını seferber ediyor.

Kars Haber Ajansi:Merkez üssü Kahramanmaraş olan, 10 ilde hissedilen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremlerin yaralarını sarmak için Kars’ta, kamu kurum ve kuruluşları, vatandaşlar ile Sivil Toplum Kuruluşları tüm imkânlarını seferber ediyor.

Digor ilçesinde yaşayan kendi çocukları da depremzede olan 80 yaşındaki Haydar amca depremzedelere yardım kampanyasına destek vermek amacıyla emekli maaşını çekerek Kaymakam Orhan Gazi Karakaş’a teslim etti.

Digor Kaymakamlığının sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda, “Kendi çocukları da depremzede olan 80 yaşındaki Haydar amcamız: "Ben namusumla, vicdanımla, şerefimle size güveniyorum.” diyerek aldığı emekli maaşını  AFAD Deprem Hesabına yollanması için Digor Kaymakamımız Orhan Gazi Karakaş’a teslim etti. Amcamıza teşekkür ediyor, ellerinden öpüyoruz” denildi.

Yetkililer Haydar amcanın adına depremzedeler için açılan yardım kampanyası banka hesabına parayı yatırdılar.


ANKETLER
Seçili anket bulunmamaktadır
Bu ankete toplam kişi katıldı.
VİRGİNİA
SÜPER LİG