KARS

Tümü

Kağızman'da eşini silahla yaralayarak kaçan zanlı Jandarma ekiplerince yakalandı.

(7 Ay, 4 Gün önce)
Kağızman'da boşanma aşamasındaki eşini silahla yaralayan ve kiraladığı iki araçla kaçan zanlı polis ekiplerince yakalandı.

Kars Haber Ajansi:Kağızman'da boşanma aşamasındaki eşini silahla yaralayan ve kiraladığı iki araçla kaçan zanlı polis ekiplerince yakalandı.  

Şahindere Mahallesi Kars Caddesi'nde kadına şiddet uygulandığına ilişkin KADES üzerinden gelen bildirim üzerine 4 dakika içinde olay yerine varan polis ekipleri, eşi G.A'yı yaralayan A.A'nın yakalanması için çalışma başlattı. 

Kağızman Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan çalışmada, A.A'nın olaydan önce izini kaybettirmek amacıyla iki farklı firmadan 2 araç kiraladığı, ilk aracı olay yerinden kaçtıktan sonra boş bir alana bırakıp diğer araç ile kaçmaya devam ettiği, diğer aracı Paslı Köyü kırsalına bıraktığı tespit edildi.

Kağızman ilçe Jandarma komutanlığı ekiplerince Yapılan titiz çalışmalar sonucu firari A.A, Ortaköy köyünde akrabasına ait kullanılmayan boş bir evde olayda kullandığı silahla saklanırken yakalandı.

A.A'nın emniyetteki sorgusundan sonra çıkarıldığı mahkem tarafından kasten adam öldürmek suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi,


ANKETLER
KAĞIZMAN BELEDİYESİNİN ÇALIŞMASINDAN MEMNUNMUSUNUZ?
Bu ankete toplam 14666 kişi katıldı.
VİRGİNİA
SÜPER LİG
Kars nöbetçi eczaneleri
ARŞİV