SELİM

Tümü

Selim Kaymakamı Mubin Demirkıran Köy ziyaretlerine devam ediyor

(6 Ay, 21 Gün önce)
Selim Kaymakamı Mubin Demirkıran ilçeye atanmasının hemen ardından başlatmış olduğu köy ziyaretlerine devam ediyor.

Selim Kaymakamı Mubin Demirkıran ilçeye atanmasının hemen ardından başlatmış olduğu köy ziyaretlerine devam ediyor.


Kaymakam Demirkıran beraberinde Köylere Hizmet Götürme Birlik Müdürü Kurban Emir ile birlikte Baykara, Hasbey ve Eskigazi köylerini ziyaret ederek, köylerde yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek talep ve istekleri dinledi. Köylerde yaptığı incelemelerin ardından vatandaşlarla bir araya gelip sohbet eden Demirkıran, köylerin ihtiyaçları ve genel durumu hakkında bilgiler aldı.


Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Kaymakam Mubin Demirkıran, Köy Muhtar ve azalarıyla da bir araya gelerek, talep ve istekleri dinledi.


Ziyaretlerinin sadece gezip görmeyle sınırlı kalmayacağını aktaran Kaymakam Demirkıran, “İnşallah vatandaşlarımızın yaşamlarını daha da kolaylaştırıcı çalışmaları el birliğiyle gerçekleştireceğiz. Halkımızla sürekli muhabbet içerisinde olacağız. Adil ve şeffaf bir şekilde, insan odaklı,

vatandaşlarımızın hayatlarını daha da kolaylaştırıcı hizmetleri gerçekleştirmenin çabası içerisinde olacağız. Sorunu yerinde görmek ve buna göre çözüm üretmek her zaman en doğru yoldur. Vatandaşlarımızın beklentilerini inşallah karşılıksız bırakmayacağız” dedi.


ANKETLER
KAĞIZMAN BELEDİYESİNİN ÇALIŞMASINDAN MEMNUNMUSUNUZ?
Bu ankete toplam 14662 kişi katıldı.
VİRGİNİA
SÜPER LİG
Kars nöbetçi eczaneleri
ARŞİV