KAĞIZMAN

Tümü

Binlerce vatandaşın katıldığı İyi Parti Kağızman seçim bürosu açıldı,

(6 Ay, 13 Gün önce)
yi Parti Kağızman ilçe Seçim Bürosunun açılışını yapan İyi Parti Kars Milletvekilleri Prof. Dr. Alpaslan Yüce, Dr. Aytaç Erman Keskin ve Ayşe Tarlak Yılmaz , 14 Mayıs'taki seçimlerde Genel Başkanımız Sayın Meral Akşenerle yanı Millet ittifakıyla Türkiye’nin yüzü gülecek.

Kars Haber Ajansi:İyi Parti Kağızman ilçe  Seçim Bürosunun açılışını yapan İyi  Parti Kars Milletvekilleri Prof. Dr. Alpaslan Yüce, Dr. Aytaç Erman Keskin ve Ayşe Tarlak Yılmaz , 14 Mayıs'taki seçimlerde Genel Başkanımız Sayın Meral Akşenerle yanı Millet ittifakıyla  Türkiye’nin yüzü gülecek.
14 Mayıs Genel seçimleri öncesi Kağızman'da İyi Parti'ye olan samimiyet bir kez daha Kağızmanlılar tarafından gösterildi. İyi Parti Milletvekili adayıları Prof. Dr. Alpaslan Yüce, Dr. Aytaç Erman Keskin ve Ayşe Tarlak Yılmaz seçim bürosunun açılışını büyük bir coşku ile yaptı. Binlerce Kağızmanlinin katıldığı açılışında yoğun kalabalık nedeniyle izdiham yaşandı,

YÜCE "KARS İÇİN DURMADAN ÇALIŞACAĞIZ"

Coşkulu kalabalığa seslenen Yüce "Benim canı gönülden sevgili hemşerilerin unutmayınki ben sizin içinizden gelen, sizlerle beraber büyüyen,sizlere bu caddellerde gezen,Sizlerle birlikte futbol oynayan, sizlerden hiz ayrılmayan,her zaman aradığınızda sizlerle birlikte olan bir kardeşiniz var.Ben sizlerden bana sahip çıkmanızı istiyorum ben şuna inanıyorum ve görüyorumki  Kimi seçeceğinize siz çoktan karar vermişsiniz ? sizlere çok teşekkür ederim" dedi.


Seçimlerde Türkiye'nin istikametini yine milletin belirleyeceğinin altını çizen Yüce, şöyle devam etti, "Ben her zaman hizmet için sizlerle birlikte olacağım. telefonlarım her zaman açık her zamanda açık kalacaktır,Eğer benim bir hatam olurda bana söylemeziseniz benim elim yakanızda olsun,eğer bende sizler aradığınız zaman cevap vermezisem sizin iki eliniz benim yakamda olsun,Ben davulu başkasında tokmağıda başkasında olan bir kişi olmayacağım, seçildiğim zaman davulda bende tokmakta bende olacak,Bu kalabalığa çok teşekkür ederim inşallah Kars!ta 3,te 3 yapacağız sayenizde" diye ekledi.

YÜCE,KESKİN,YILMAZ "TEŞEKKÜRLER KAĞIZMAN"

İyi Parti Kars Milletvekili Adayları Prof. Dr. Alpaslan Yüce, Dr. Aytaç Erman Keskin ve Ayşe Tarlak Yılmaz  "Kağızmanlılar Gösterdiğini bu yoğun ilgiden dolayı hepinize teşekkür ediyoruz. Bizler her zaman sizlerin emirinizdeyiz. 14 Mayıs'ta güçlü ve Büyük Türkiye için sandıklara gideceğinizden hiç kuşkum yoktur" diye konuştular.

 

ANKETLER
KAĞIZMAN BELEDİYESİNİN ÇALIŞMASINDAN MEMNUNMUSUNUZ?
Bu ankete toplam 14666 kişi katıldı.
VİRGİNİA
SÜPER LİG
Kars nöbetçi eczaneleri
ARŞİV