KAĞIZMAN

Tümü

İYİ Parti Kars Milletvekili Adayları çalışmalarını sürdürüyor

(6 Ay, 4 Gün önce)
İYİ Parti Kars Milletvekili Adayları gün içerisinde yaptığı seçim çalışmasının ardından Kars Bedesteninde bir araya geldiler.

İYİ Parti Kars Milletvekili Adayları gün içerisinde yaptığı seçim çalışmasının ardından Kars Bedesteninde bir araya geldiler.

İYİ Parti Kars Milletvekili Adayları Prof. Dr. Alpaslan Yüce, Dr. Aytaç Erman Kesgin ve Ayşe Tarlak Yılmaz ile parti yöneticileri 14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

İYİ Parti Kars Milletvekili adayları vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılanıyor.

İYİ Parti Kars İl Başkanı Yüksel Akbaba, merkez ilçe başkanı, kadın ve gençlik kolları başkanları ile sahada olduklarını belirten İYİ Parti Kars Milletvekili Adayı Prof. Dr. Alpaslan Yüce, "Kars’ın ve Karslı’nın favori partisiyiz, birinciyiz, çalışmalarımızı son güne kadar devam ettirip, Kars’ın bütün yaralarını sarmaya geliyoruz, Kars'ta İYİ'ler sahada ve her yerde" dedi.

Kars’ta sıkılmadık el, gidilmedik kapı bırakmayan İYİ Parti Kars Milletvekili adayları, gün içerisinde yaptıkları seçim çalışmasının ardından akşam da Bedesten bölgesinde buluşarak istişarede bulundular.

iyi-parti-adayi-prof-dr-alpaslan-yuce-ye-sahada-yogun-ilgi-1682758863.jpgiyi-parti-adayi-prof-dr-alpaslan-yuce-ye-sahada-yogun-ilgi-1682758864.jpg

 

ANKETLER
KAĞIZMAN BELEDİYESİNİN ÇALIŞMASINDAN MEMNUNMUSUNUZ?
Bu ankete toplam 14666 kişi katıldı.
VİRGİNİA
SÜPER LİG
Kars nöbetçi eczaneleri
ARŞİV