SELİM

Tümü

AK Parti Kars Milletvekili adayı Adem Çalkın’a il, ilçe ve köylerde tam destek

(11 Ay, 8 Gün önce)

AK Parti Kars’ta ve ilçelerde tarih yazmaya devam ederken, AK Parti Kars Milletvekili adayı Adem Çalkın, AK kadrolar ile seçim çalışmalarına merkezde, ilçe ve köylerde yorulmadan, durmadan yolları arşınlamaya ve gönüllere dokunmaya devam ediyor.

Ziyaretler sırasında coşkuyla karşılanan AK Parti Kars Milletvekili adayı Adem Çalkın, AK Parti hükümetleri döneminde yapılan yatırımları anlatıyor ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını ileterek destek istiyor.

AK Parti, Kars genelinde 14 Mayısta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimleri için çalışmalarına devam ederek, Kars tarihinin en büyük ve en geniş katılımlı seçim kampanyasına devam ediyor.

AK Parti Kars Milletvekili adayları Adem Çalkın, Prof. Dr. Yunus Kılıç ve Serkant Aykul, ilçe ve köy ziyaretlerinde vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılanıyorlar.

AK Parti Kars Milletvekili adayı Adem Çalkın, Serhat şehri Gazi Kars’ta etnik köken üzerinden yapılan siyaseti tarihin derinliklerine gömerek, toplumsal barışın oluşmasına da katkı sağlıyor.

Kars’ın artık kabuğunu kırdığını, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın büyük katkılarıyla şehrin çehresinin değişmeye başladığını belirten AK Parti Kars Milletvekili adayı Adem Çalkın, eğitimde, turizmde, sağlıkta, ulaşımda ve tarım-hayvancılık alanında Kars’ın geldiği noktayı vatandaşlara anlattı.

AK Parti Kars Milletvekili adayı Adem Çalkın, “Ülkemizi, Türkiye yüzyılı vizyonuyla asırlık hedeflere yöneltirken içte ve dışta bu kutlu hareketimizi akamete uğratacak yapıların olduğunun bilincindeyiz. İşiten kulaklara, gören gözlere, hakkı konuşan dillere kapısı açık kalplere  sözümüzü söylemeye hakikati anlatmaya devam edeceğiz. Milli iradenin tecellisi ve tesisi için gayretimiz bâkidir. Biliyoruz ki AK Parti’nin güçlü kalması, güçlü olması kadar kıymetli ve ehemmiyetlidir. Şehitler diyarı Kars’tan öncelikle ve özellikle ifade etmeliyim ki teşkilat olarak gayretin bizden, tevfikin Allah’tan olduğu inancıyla 14 Mayıs 2023 seçimlerinde AK Partimizin başarısına bir yenisini daha ekleyeceğiz. Türkiye Yüzyılı, güçlünün değil haklının üstün olduğu anlayışın adıdır. Temel özgürlüklerin eksiksiz kullanılabilmesini temin ederek haklının güvencesi ve doğrunun tarafı olacak bir demokrasi inşa etmenin adıdır. Gittiğimiz yerlerde de hemşerilerimizin istikrar için, daha güçlü bir Türkiye için AK Parti ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile devam dediklerini görüyoruz. Öyle ise Türkiye Yüzyılında doğru adımlarla yola devam. Kars için hemen şimdi, vakit icraat vakti, vakit Kars vakti, Vakit Türkiye vaktidir. Vatandaşlarımız seçimde AK Parti'yi ve Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleyeceğini belirtiyorlar. Kars tamam inşallah.14 Mayıs'tan sonra Kars’ın, Türkiye'nin sorunlarını çözmeye devam edeceğiz. Vatandaşlarımız bizleri bağırlarına bastılar. Hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti Kars Milletvekili adayı Adem Çalkın, Kars'ı Milletvekili bazında TBMM’de en yüksek sayı ile temsil etmek için tüm gücüyle dur durak bilmeden kapı kapı dolaşıp vatandaşlarla görüşmelerini sürdürüyor.

AK Parti Milletvekili adayı Adem Çalkın, bir yandan Türkiye Yüzyılı ve AK Parti’nin 2023 hedefleri ve hizmetlerini anlatarak diğer yandan da önümüzdeki süreçte yapılması planlananlar üzerine fikirleri aktarıyor.

Amacın sadece ziyaret edip el sıkışmak olmadığını, bu ziyaretlerde birçok konu üzerine görüşmeler yapıldığını da aktaran AK Parti Kars Milletvekili adayı Adem Çalkın, görüşmelerde her fikre saygı duyduklarını Kars için el ele verilmesi gerektiğinin altını çiziyor.

Esnaf, ev, köy ve ilçeleri ziyaret eden AK Parti Kars Milletvekili adayı Adem Çalkın, her kesimden gördükleri ilgiden memnun olduklarını, bu yoldaki kararlılıklarının da arttığına dikkat çekiyor.


ANKETLER
Seçili anket bulunmamaktadır
Bu ankete toplam kişi katıldı.
VİRGİNİA
SÜPER LİG
Kars nöbetçi eczaneleri
ARŞİV