KARS

Tümü

Kars’ta, AK Parti heyeti muhtarlarla buluştu

(14 Ay, 4 Gün önce)
Kars’ta AK Parti heyeti, 28 Mayıs'ta yapılacak Cumhurbaşkanı 2. tur seçimi çalışmaları çerçevesinde muhtarlarla bir araya geldi.

Kars’ta AK Parti heyeti, 28 Mayıs'ta yapılacak Cumhurbaşkanı 2. tur seçimi çalışmaları çerçevesinde muhtarlarla bir araya geldi.

65. hükümet Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı AK Parti Kars Milletvekili Prof. Dr. Yunus Kılıç, AK Parti Kars Milletvekili Adem Çalkın, İl Başkanı Kadir Sarıdağ, AK Parti Kars eski Milletvekili Dr. Selahattin Beyribey, Merkez İlçe Başkanı Muammer Sancar ile yönetim kurulu üyeleri köy ve mahalle muhtarlarıyla buluştu.

Öğretmenevi Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantının açılışında konuşan Arslan, “Kars merkez ve köy muhtarlarımızla bir araya geldik. İstişarelerde bulunacağız. Her zamanki gibi onlarla birlikte milletimize hizmet etmek için ne yapabilirizi istişare edeceğiz. İnşallah 28 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımızı güçlü bir şekilde dünyaya liderlik edebilmesi, ülkemize cumhurbaşkanı olarak hizmet edebilmesi için de desteklerini isteyeceğiz. Dolayısıyla katılan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından toplantı basına kapalı olarak yapıldı.

fw4ukzdwyaadsgt.jpgfw4ukzdxgaamsc1.jpgfw4uky-xsaeo9kb.jpg


ANKETLER
Seçili anket bulunmamaktadır
Bu ankete toplam kişi katıldı.
VİRGİNİA
SÜPER LİG
Kars nöbetçi eczaneleri
ARŞİV