KAĞIZMAN

Tümü

Kağızman’da Doğalgaz Abone Merkezi Açıldı,

(1 Ay, 25 Gün önce)
Kağızman ilçesinde Doğalgaz hattı çalışmaları devam ederken, ilçede abonelik işlemleri başladı. Şahindere mahallesi Hacı Kağızman Caddesi bin yanında açılan şubesinde abonelik işlemleri başlattı.

Kağızman ilçesinde Doğalgaz hattı çalışmaları devam ederken, ilçede abonelik işlemleri başladı. Şahindere mahallesi Hacı Kağızman Caddesi bin yanında  açılan şubesinde abonelik işlemleri başlattı. 

Kargaz A.Ş. Kağızman’da Kargaz Abonelik Merkezi’ni açarak ilk abonesini yapıtı.


Kağızman ilçesinde Doğalgaz çalışması hız kesmeden devam ederken .Bir yandanda Kargaz abonelik işlemlerine başladı.Kağızman Kargaz Abonelik Merkezi, Şahindere Mahallesi Hacı Kağızman Caddesi Bim yanında hizmete girdi.

Ak Parti Kağızman ilçe Başkanı Nuri Turan göreve geldiği günden bugüne kendilerini ilçenin doğalgaza kavuşması noktasında daha hızlı çalışma yapılması noktasında kendilerine telkinde bulunduğunu belirten Başkan Turan, abone merkezinin açılmasının kendileri için de mutluluk verici olduğunu ifade etti. Turan Doğalgaz çalışması hızlı bir şekilde devam ediyor. Doğalgaz hattının döşenerek ilçe merkezinin büyük bir kısmının doğalgaza kavuşacağını kaydeden.Başkan Turan, “Sayın Cumhurbaşkanımız'ın talimatıyla Sayın Bakanımız Ahmet Arslan'ın girişimiyle Sayın Kars Milletvekilimiz Adem Çalkın'ın ve teşkilatımızın destekleriyle ilçemiz için büyük önem arz etmekteydi ,

Yine 2023 yılında hedeflediğimiz, vatandaşa yol haritamız olarak gösterdiğimiz işlerimizin başına doğalgazı almıştık.Özellikle muhalif olan vatandaşlarımız bu hayal görüyor diyerek naralar attılar. Bugün yaşadığımız hadiseyle bunların hayal olmadığını herkese gösterdik. Ben Kağızman’ın bir evladı olarak Kağızman ilçemize doğalgazı getireceğiz demiştik,Şükür Cenab-ı Allah bize nasip etti. Ona binlerce kez şükürler olsun diyorum.

Bu vesile ile ilçemizin doğalgaza kavuşmasında büyük pay sahibi olan değerli Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere, Bakanımız Sayın Ahmet Arslan'a Milletvekilimiz Sayın Adem Çalkın'a, İl ve İlçe Teşkilatımız ile Botaş ve Kargaz yetkililerine ilçe halkım adına teşekkürü bir borç biliyorum" diye konuştu.AK Parti  Kars Milletvekili Adem Çalkın ise “2022 yılında Botaş’a Kağızman için doğalgaz hususunda talebimizi ilettik. Kağızman ilçemiz doğalgaza kavuşması için. Bizler Ak Parti olarak  gerekli girişimlerimizi pes etmeksizin sürdürdük ve sonuçta bugün bu güzel hizmeti getirmekten memnuniyet duyuyoruz artık doğalgaz aboneliğini yaptıran vatandaşlarımız bu yıl doğalgaza kavuşacaklar” şeklinde konuştu.
Kağızman ilçesinde ilk doğalgaz abonelik sözleşmesi Abdurrahman Polat ile Kargaz Kağızman yetkilisi  tarafından imzalandı. Ardından ise Kağızman Kargaz Doğalgaz Abone Başvuru Merkezi abonelik işlemine başlamış oldu. 


ANKETLER
KAĞIZMAN BELEDİYESİNİN ÇALIŞMASINDAN MEMNUNMUSUNUZ?
Bu ankete toplam 14662 kişi katıldı.
VİRGİNİA
SÜPER LİG
Kars nöbetçi eczaneleri
ARŞİV