KAĞIZMAN

Tümü

Kağızman'da İlk ders zilini Kaymakam Daştan çaldı

(1 Ay, 16 Gün önce)
Kağızman ilçesinde 2023-2024 Eğitim Öğretim yılının ilk ders zili Kaymakam Okan Daştan, ve İlçe Protokollünün katılımıyla Dr Mustafa Yalçın İlkokulunda düzenlenen törenle çaldı.

Kağızman ilçesinde 2023-2024 Eğitim Öğretim yılının  ilk ders zili Kaymakam Okan Daştan, ve İlçe Protokollünün katılımıyla Dr Mustafa Yalçın İlkokulunda düzenlenen törenle çaldı.


Kağızman ilçesinde düzenlenen 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Açılış programı Dr Mustafa Yalçın İlkokulunda düzenlen program ile devam etti. 
 
Dr Mustafa Yalçın İlkokulunda  düzenlenen programa.Kağızman  Kaymakamı Okan Daştan,  Belediye Başkanı ,İlçe Emniyet Müdürü Serdar Ulusoy. Kağızman İlçe Milli Eğitim Müdürü Selim Suat Güner, İlçe Kurum Müdürleri, okul müdürleri, öğrenciler ve veliler katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programda bir konuşma yapan Kağızman İlçe Milli Eğitim Müdürü Selim Suat Güner ilçemizde anaokulu, ilkokul, ortaokul ve liselere devam edecek olan 11 bini aşkın öğrencimiz olduğunu vurgulayan Güner 2023-2024 eğitim-öğretim yılının ilçemize ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyor, eğitim camiamıza ve sevgili öğrencilerimize üstün başarılarla dolu bir yıl diliyorum” dedi.


Program Dr Mustafa Yalçın  İlkokulunun Halk Oyunları ekibinin gösterisi ile devam etti.

Dr Mustafa Yalçın İlkokulunda düzenlenen program Kaymakam Daştan'ın ders zilinin çalması ve günün anısına çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.


ANKETLER
KAĞIZMAN BELEDİYESİNİN ÇALIŞMASINDAN MEMNUNMUSUNUZ?
Bu ankete toplam 14662 kişi katıldı.
İSTANBUL
SÜPER LİG
Kars nöbetçi eczaneleri
ARŞİV