KARS

Tümü

Milletvekili Adem Çalkın ve Vali Ziya Polat Kars ve ilçelerinin taleplerini yetkililere aktardı

(1 Ay, 14 Gün önce)
Milletvekili Adem Çalkın ve Vali Ziya Polat Kars ve ilçelerinin taleplerini yetkililere aktardı

AK Parti Kars Milletvekili Adem Çalkın, Kars Valisi/Belediye Başkanı Ziya Polat ile birlikte Ankara'da Kars ve ilçelerinin taleplerinin karşılanması için Bakanlıklara ve resmi kurumlara ziyarette bulundu.

Milletvekili Adem Çalkın; “Valimiz/Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Ziya Polat ile Kars'ımızda hemşehrilerimize daha iyi hizmet ulaştırmak, şehrimizin gelişmesi, ekonomik imkanlarının artması, Sarıkamış turizm altyapısının güçlendirilmesi, Kars’ımıza modern halk kütüphanesinin yapılması, belediyemizin çalışmalarına destek sağlanması, turizmden, tarıma, hayvancılığa, şehirleşmeye varıncaya kadar ilimizi ilgilendiren birçok konuyu ilgili kurumları ziyaret ederek, taleplerimizi yetkililere aktardık’’ dedi.

Milletvekili Adem Çalkın,  “Ankara'da; Cumhurbaşkanı Yardımcımız Cevdet Yılmaz, Kültür ve Turizm Bakanımız Mehmet Nuri Ersoy, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Mehmet Özhaseki ve Bakan Yardımcımız Refik Tuzcuoğlu, Tarım ve Orman Bakan Yardımcımız Ebubekir Gizligider ve İller Bankası Genel Müdürümüz Recep Türk  ile bir araya gelerek istişarede bulunduk,  Kars'ımızın ve ilçelerinin taleplerini ilettik. TBMM Başkanımız Prof. Dr. Numan Kurtulmuş'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, Meclis çalışmalarında başarılar diledik” İfadelerini kullandı.

Milletvekili Adem Çalkın, Kars ve ilçelerinin taleplerinin karşılanması için gerekli desteği vereceklerini dile getiren yetkililere gösterdikleri ilgi ve alaka için teşekkür etti.

a1-197.jpga2-177.jpg


ANKETLER
KAĞIZMAN BELEDİYESİNİN ÇALIŞMASINDAN MEMNUNMUSUNUZ?
Bu ankete toplam 14662 kişi katıldı.
VİRGİNİA
SÜPER LİG
Kars nöbetçi eczaneleri
ARŞİV