SELİM

Tümü

Vali Ziya Polat Selim’de

(9 Ay, 29 Gün önce)
Kars Valisi ve Belediye Başkanı Ziya Polat, ilçe ziyaretleri kapsamında Selim’i ziyaret etti.

Kars Valisi ve Belediye Başkanı Ziya Polat, ilçe ziyaretleri kapsamında Selim’i ziyaret etti.

Ziyaretinin ilk bölümünde Selim Kaymakamlığı ve Selim Belediyesi’ni ziyaret eden Vali Polat, Selim Kaymakamı Mubin Demirkıran ve Selim Belediye Başkanı Coşkun Altun’dan ilçe ile ilgili brifing aldı.

Kars Valisi ve Belediye Başkanı Ziya Polat, daha sonra Kaymakamlık Konferans Salonunda köy ve mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek, muhtarların sorun ve taleplerini dinledi.

Muhtarlık müessesesinin önemine vurgu yapan Vali Polat, muhtarların kamu hizmeti yaptığını ve vatandaşlar ile devlet arasında bir köprü vazifesi gördüğünü söyledi.

Vali Polat, toplantının son bölümünde Muhtarlar tarafından dile getirilen konuların incelenmesi ve çözümü için ilgili kurum yetkililerine talimat verdi.

Vali Ziya Polat, muhtarlarla bir araya gelmesinin ardından Selim İlçe Emniyet Amirliği ve Selim İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek, halkımızın huzur ve güvenliği için büyük özveriyle görev yapan Emniyet ve Jandarma personeline görevlerinde başarılar diledi. 

Vali Polat Şehit Ailelerini Unutmadı

Kars Valisi ve Belediye Başkanı Ziya Polat, Selim ziyaretinde şehit ailelerini de ziyaret etti.

Vali Polat, 10.04.1994 tarihinde Bingöl’ün Genç ilçesinde vatani görevini yaparken BTÖ ile girilen çatışmada şehit düşen Er Umut Gök ile 28.04.1987 tarihinde Şemdinli’de vatani görevini yaparken BTÖ ile girilen çatışmada şehit düşen P. Çvş. Yılmaz Bilgin’in ailesini ziyaret etti.

Sevdamız Eğitim

Kars Valisi ve Belediye Başkanı Ziya Polat, Selim’de görev yapan okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise öğretmenleriyle Selim Belediyesi Konferans Salonu’nda bir araya geldi.

Vali Polat, öğretmenlere yaptığı konuşmada eğitimin önemine değinerek, ilimizin eğitim seviyesinin arzu edilen düzeye çıkarılması için öğretmenlere büyük görev ve sorumluluk düştüğünü vurguladı.

Vali Polat, ilimizin eğitimde üst seviyelere çıkarılması için Milli Eğitim camiası ile birlikte Valilik ve diğer tüm kurumların ele vererek eğitim çıtasının yükseltilmesine katkı sunacağını ve başarıyı yakalamak için üretilecek her türlü projeye destek verileceğini söyledi.

Selim ziyaretinin son bölümünde esnafları ziyaret eden Vali Polat, esnaflara hayırlı işler, bereketli kazançlar diledi.f7h5klix0aa58lk.jpgf7h5mx0x0aatwbs.jpgf7h62cvxmaar4lb.jpgf7h63inxwaa-iox.jpgf7h64swxqaa7lcr.jpgf7hha8txiaao89x.jpgf7hi2mzwcaayepb.jpgf7htyzww0aaudxr.jpgf7hzqokwiaa7dvy.jpgf7hjinqxoaaosl3.jpg


ANKETLER
Seçili anket bulunmamaktadır
Bu ankete toplam kişi katıldı.
VİRGİNİA
SÜPER LİG
Kars nöbetçi eczaneleri
ARŞİV