KAĞIZMAN

Tümü

MUHAMMET EMİN PARLAK ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI

(8 Ay, 9 Gün önce)
Muhammet Emin Parlak, 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde Gelecek Partisin'den Kağızman Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı.

Muhammet Emin Parlak, 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde Gelecek  Partisin'den Kağızman Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı.

İlçemizin potansiyelini en üst düzeye çıkarmak, halkımızın yaşam kalitesini yükseltmek ve gelecek nesillere daha iyi bir Kağızman bırakmak için bu yola çıkıyorum."  diyen Muhammet Emin Parlak, sözlerini şöyle devam etti,"ilk önce yüce ALLAH'tan  israilin kudüstaki müslüman kardeşlerimize yapmış oldukları insanlık dışı zülmü kınıyor Gazzedeki müslüman kardeşlerime zafer nasip etmesini diliyorum.


Uzun yıllardır bu güzel ilçemizin her köşesini yakından tanırım. Sivil toplum kuruluşları, iş dünyası ve sosyal alanlardaki tecrübelerimle birlikte, Kağızman ilçemizi  daha yaşanabilir, daha modern ve daha güçlü kılmak için buradayım.

 
Kağızma’nın bugünü ve geleceği için genel başkanımız Sayın Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu, Kağızmanlı bir çok kanaat önderi ve Saygı değer hemşehrilerimin arzusu doğrultusunda kağızman’a önümüzdeki 31 Mart 2024 mahalli idareler yerel seçiminde Belediye Başkan adayı olmak konusunda Gelecek partisi Kağızman İlçe Başkanı  Sayın Kasım Yıldız ile birlikte karar alarak ben Genel merkezimize giderek müracatımı yaptım.


31 Mart yerel seçimimiz  vatanımıza milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum"diye ekledi


ANKETLER
Seçili anket bulunmamaktadır
Bu ankete toplam kişi katıldı.
VİRGİNİA
SÜPER LİG
Kars nöbetçi eczaneleri
ARŞİV