KAĞIZMAN

Tümü

Abdulgaffur Aydın Ak Parti il genel meclis üyeliği için aday adaylık başvurusu yaptı,

(3 Ay, 1 Gün önce)
Abdulgaffur Aydın Ak Parti il genel meclis üyeliği için aday adaylık başvurusu yaptı,

Abdulgaffur Aydın 31 Mart yerel seçimlerde AK Parti il genel meclis üyeliği için Aday Adaylığı için başvuruda bulundu ,Ak Parti Kağızman ilçe teşkilatına yoğun bir kalabalıkla gelen Abdulgaffur Aydın burada Ak Parti Kağızman ilçe Başkanı Nuri Turan'a başvuru dilekçesini iletti,


Abdulgaffur Aydın burada yapmış olduğu açıklamada"Sayın başkanım, sayın üyelerimiz ,saygı değer  dostlarım,hemşerılerım,ve muhtarlarım, hepiniz hoş geldiniz. Malumunuz bugün AK parti'den il genel meclis üyeliği için aday adaylık başvurusu yaptım. 
Şimdi aklınızdan şöyle bir soru geçer ,nerede icap etti aday adaylık, ben 30 yıldır hem özel idarede, hem de köy hizmetlerinde  ve halen özel idarede çalışmaktayım .


Gereyder operatörlüğü yaptım .kamyon şoförlüğü yaptım. Yani aslında ben Greyder operatörüyüm köylerimizin sorunlarını çözmek için her iş yaptım . 


Ayrıca yıllarca da şantiye şefliği yaptım ondan dolayı bütün köylerimizi sıkıntısını karış karış bilirim. İşte amacım bu. Ben bunun için aday adaylığı başvurumu gerçekleştirdim, köylülerindeki sıkıntılarımızı İlk önce  Cumhurbaşkanımız liderimiz Sayın Recep Erdoğan sayesinde sizlerin desteğiylede kazanırsam yetkim çerçevesi içerisinde gidermeye çalışacağım,


Bundan dolayı da sizlerin desteğine ihtiyacım var. sizler bana destek verdiğiniz müddet içerisinde eğer il genel meclis üyesi olursam ben de bütün köylerimizin sıkıntısını çözeceğime söz veriyorum. Malumunuz bugün sizlerin huzurunda Ak Parti il genel meclis üyeliği için aday adaylığı başvurumu gerçekleştirdim. Kağızmanı’mız için ve bizler için hayırlısı olsun inşallah. Destek ve dualarınızı beklerim” dedi.


ANKETLER
KAĞIZMAN BELEDİYESİNİN ÇALIŞMASINDAN MEMNUNMUSUNUZ?
Bu ankete toplam 65371 kişi katıldı.
VİRGİNİA
SÜPER LİG
Kars nöbetçi eczaneleri
ARŞİV