KAĞIZMAN

Tümü

Bican Veysel Yıldız'dan ilginç seçim beyanı

(4 Ay, 2 Gün önce)
Kağızman belediye başkan aday adayı Bican Veysel Yıldız'dan ilginç seçim beyanı

Kars Kağızman belediye başkan aday adayı Bican Veysel Yıldız'dan ilginç seçim beyanı


Kars Kağızman belediye başkan aday adayı Bican Veysel Yıldız, seçim beyanını çok ilginç bir şekilde halka duyurdu. 
Ilçenin uzun yıllardan beri çözülemeyen sulama suyu ve içme suyu sorununa çözüm üreteceğine dair noter beyanı vererek bunu halka ilan etti. 

"Yapamayacağı işlere soyunan hakkını veremeyeceği makamlara gelen her kişi benim gözümde bir işgalcidir. Bu yüzden u göreve gelip bu işi yerine getiremezsem kendimi de İşgalci kabul ederek şehrin düşman işgalinden Kurtuluş yıl dönümü törenlerinin yapıldığı gün istifa edeceğime dair halkıma söz verdim,"diyen Yıldız, Kağızman noterliğinde verdiği beyanda şu ifadelere yer verdi:

"Kağızman belediye başkan adaylığı için yola çıktığım bu süreçte ilçenin birinci ve en acil sorunu olan sulama suyu ve içme suyu sorunlarını 6 ay içerisinde çözeceğimi beyan ediyorum. İlçe halkının uzun yıllardan beri siyasetçiler tarafından verilen sözlerin tutulmamasından dolayı su sorununun 6(altı) ayda çözülebileceğine dair güvensiz yaklaşımını anlıyorum. Halkın bu konudaki yaklaşımını izale etmek, kendimi halka karşı bağlayıcı bir sorumluluk altında hissetmek ve halkın verdiği sözü tutmayan siyasetçilerden hesap sorması gerektiği inancı ile Kağızman Belediye Başkanı seçildiğim takdirde göreve başladığım günden itibaren ilk 6 ay içerisinde içme suyu ve sulama suyu sorunlarını çözemezsem 1 Ekim 2024 günü Kağızman'ın Kurtuluş yıl dönümü etkinliklerinin yapıldığı şehir meydanında halkın karşısında görevimden istifa edeceğimi tüm ilçe halkına noterden beyan ediyorum."


ANKETLER
Seçili anket bulunmamaktadır
Bu ankete toplam kişi katıldı.
VİRGİNİA
SÜPER LİG
Kars nöbetçi eczaneleri
ARŞİV