KAĞIZMAN

Tümü

Kağızman Ülkü Ocaklarında görev değişimi,

(1 Ay, 2 Gün önce)
Kağızman Ülkü Ocakları'nda yapılan görev değişim töreninde iki yıldır başkanlığı yürüten eski başkan Erman Karavul'un yerine Tekin Okyay göreve getirildi.

Kağızman Ülkü Ocakları'nda yapılan görev değişim töreninde iki yıldır başkanlığı yürüten eski başkan Erman Karavul'un yerine Tekin Okyay göreve getirildi.

Kağızman Ülkü Ocakları'nda görev değişim töreni yapıldı. Kağızman Ülküocakları binasında yapılan törene MHP  Kağızman İlçe Başkanı Sülettin Şen, Ülkü Ocakları Kars İl Başkanı Cem Keskin ve partililer katıldı. Törende konuşan MHP  Kağızman İlçe Başkanı Sülettin Şen"Bu günden itibaren, dün yok. Bu günden itibaren kırgınlık, küskünlük kalmayacak, bu günden itibaren, ay yıldızlı bayrağımızı belediyenin önüne dikmek için ne gerekiyorsa yapacağız. Hep birlikte bıkmadan, yorulmadan çalışarak, seçimi kazanacağız" dedi.

Ülkü Ocakları Kağızman İl Başkanı Cem Keskin, "Bu bir nöbet değişimidir. Karavul ve Okyay başkanımıza yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ediyoruz. Yeni görevi başarıyla sürdüreceğinden emin olduğumuz, Tekin Okyay'a da başarılar diliyoruz" diye konuştu.

Görevi devreden Erman Karavul "Yaklaşık iki yıldır şerefle sürdürdüğüm bu davamızı, yine şerefle yine devrediyorum. Camianın içinde yine birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam edeceğim" derken, yeni Başkan Tekin Okyay ise şunları söyledi: "Bugün nöbet değişimi sonucu almış olduğumuz bu bayrağımızı en yükseklere dikmek için şan ve şerefle, bu günlere gelmiş davamızı en güzel yerlere getirmek için birlik ve beraberlik içinde canla, başla çalışacağız." diye ekledi

 


ANKETLER
Seçili anket bulunmamaktadır
Bu ankete toplam kişi katıldı.
İSTANBUL
SÜPER LİG
Kars nöbetçi eczaneleri
ARŞİV