KAĞIZMAN

Tümü

MHP Kağızman İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi açıldı​​​​​​​.

(35 Gün, 22 Saat önce)
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kağızman İlçe , Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışı yapıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kağızman İlçe , Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışı yapıldı.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kağızman istiklal alanında bulunan ilçe seçim kordinasyon merkezinin  açılışına yoğun ve coşkulu bir kalabalık katıldı.


Açılışa Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkan Vekili Celal Adan, Ankara Milletvekili Erkan Haberal, Gümüşhane Milletvekili Musa Küçük, MHP Genel Başkanı Dr Devlet Bahçeli beyin TBMM Özel Kalem Müdürü Fikret Hayali, MHP Kars Milletvekili adayları Taner Gökçek, Uğur Boy, Halil Kerem Aydın, İl Başkanı Tolga Adıgüzel, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Kars İl Başkanı Cem Keskin,Ardahan MHP Belediye Başkan  Adayı ve Milletvekili Adayı Sevim Köseliören, Kağızman Belediye Başkan Adayı Emrullah koman.İlçe Başkanı Sülhettin Şen,Kağızman Belediye meclis üyeleri, ilçe yöneticileri, il başkanlığı yöneticileri, ilçe başkanları ve vatandaşlar katıldı.

Açılışta konuşan MHP Kağızman Belediye Başkan Adayı Emrullah Koman , kendisinin inşaat mühendisi olduğu ilçeme hizmet etmek için kolları sıvadığını belirtti. 


Kağızman ilçesinde Sandıklar açıldığında ; onurlu duruşun, özverili çalışmanın ne demek olduğunun anlaşılacağını ifade eden Koman " Hedefimiz Milliyetçi Hareket Partisi’ni her zaman olduğu gibi bu yılda Kağızman’da birinci parti yapmaktır. Buna inancımız tam, çalışmalarımız eksiksizdir, dedi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkan Vekili Celal Adan,Kağızman tamam dedi,

Kağızman göleti ile ilgili Tarım Bakanından detaylı bilgi aldıktan sonra Kağızman'da gördüğüm hava, gördüğüm inanç, gördüğüm beraberlik, Kağızman Belediye başkanını Allah'ın izniyle kazanacağız diyen TBMM Başkavekili Celal Adan, "Kağızman Belediye Başkanlığı'nı yüzde 10 farkla değil, yüzde 80 farkla kapatın çünkü Kağızman'dan yükselen ses güçlü bir ses olmalıdır. Türkiye'nin birliği ihtiyacı var, beraberliğe ihtiyacı var. Kağızman kahramanlar şehridir. Yiğitler şehri Kağızman, teslim olmayan, boyun bükmeyen bir ilçedir.

Kağızman her zaman bu milletin birliğine, devletin yüceliğine itibar etmiş bir ilçedir. İnanıyorum ki bu değerlerle  örtüşmüş, milletin kabul ettiği değerlere hürmet olarak yaşamış olan Kağızman'ımız Emrullah Koman'ı  Kağızman belediye başkanı yapacaktır" diye konuştu.
Konuşmaların ardından merkezin açılışı dualar ile gerçekleştirildi.Açılış sonrası,Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkan Vekili Celal Adan ve beraberindeki katılımcı heyet ve Belediye Başkan Adayı Emrullah Koman ile birlikte vatandaşlarla sohbet etti.


ANKETLER
Seçili anket bulunmamaktadır
Bu ankete toplam kişi katıldı.
VİRGİNİA
SÜPER LİG
Kars nöbetçi eczaneleri
ARŞİV