KAĞIZMAN

Tümü

Kağızmanda 32 bin Rekor Promosyon Anlaşması

(19 Gün, 13 Saat önce)
Kağızman Kaymakamı Okan DAŞTAN Başkanlığında Rekor Promosyon Anlaşması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın geçtiğimiz günlerde banka TC promosyonlarına ilişkin yaptığı açıklama sonrası Kağızman Kaymakamı Okan DAŞTAN Başkanlığında yapılan Banka Promosyon anlaşmasında yetkili sendika  tarafı olan Kağızman Eğitim Bir Sen'den açıklama geldi. Yetkili Sendika, ilçede yapılan anlaşmayla üyelerinin yüzünü güldürdü.

İlçede yetkili sendika, İŞ Bankası ile yapılan 3 yıla 32 bin TL banka promosyon anlaşmasıyla, Kars il merkezi ve diğer ilçelerde yapılan başka promosyon anlaşmalarına oranla büyük bir farkla rekor bir anlaşma imzalandı. Böylece ihalede yetkili Sendika tarafı olan Eğitim Bir Sen yetkili sendika olmanın rüştünü ispatladı.
 Kağızman Eğitim Bir Sen Başkanı protokole ilişkin açıklamada bulundu. Başkan Sinan Çil, “ Öncelikle Rekor Banka Promosyonunun imzalanmasında payı büyük Olan Başta Sayın Kaymakamız Okan DAŞTAN Bey'e, ihalenin başından beri şeffaf bir şekilde hazırlanmasında ve yürütülmesinde emeği geçen tüm İlçe Kurum  Müdürlerimize teşekkür ediyorum. Uzun süren pazarlıklar ve görüşmeler sonucu üyelerimiz için en iyi teklifi aldığımızı düşünüyorum. Amacımız promosyon alacak tüm kamu görevlileri ve üyelerimizin sunulan imkanlardan en iyi şekilde hizmet görmeleridir. Buradan bir kez daha ifade ediyoruz Eğitim Bir Sen varsa kazanım vardır. Yaparsa Eğitim Bir Sen Yapar. Kazanımlarımızın devam etmesi için tüm kamu çalışanlarını Eğitim Bir Sen ve Memur Sen’e davet ediyoruz. İfadelerini kullandı.

7360cbea-7ecc-4ad7-bb1c-00cc41b6472e.jpg

 

 


ANKETLER
Seçili anket bulunmamaktadır
Bu ankete toplam kişi katıldı.
VİRGİNİA
SÜPER LİG
Kars nöbetçi eczaneleri
ARŞİV