KAĞIZMAN

Tümü

İlçenin Sevilen Yüzü, Kaymakam Daştan.

(42 Gün, 21 Saat önce)
Kağızman ilçesinin gülen yüzü olarak adlandırılan Kaymakam Okan Daştan , ilçe halkıyla iç içe başarılı bir dönem geçiriyor.

Kağızman ilçesinin gülen yüzü olarak adlandırılan Kaymakam Okan Daştan , ilçe halkıyla iç içe başarılı bir dönem geçiriyor.

 İlçe içerisinde yürütülen çalışmaları sürekli yerinde takip eden ve eğitimde göstermiş olduğu ilgi alakayla öğrenci ve velilerin gönlüne taht kuran Kaymakam Daştan, görevinde 1 yılı geride bıraktığı süreç içerisinde ilçenin vazgeçilmez isimleri arasına girmeyi başardı.

Özellikle ilçe merkezinde esnafları ziyaret eden kahvehanelerde vatandaşlarla oturup çay içip sohbet eden ,Ardından köy köy gezip köylülerin sıkıntılarını  yakından dinleyen bir kaymakamı gören vatandaşlar "işte içimizden biri, işte devlet anlayışı , işte devlet vatandaş iç içe ,

Artık  saatlerce Kaymakamın kapısının önünde sıra beklemek yok kaymakamımız  bizim kapımıza kadar gelip bizim derterimizi dinleyerek çare oluyor kendilerine teşekkür ediyoruz"diye eklediler.

OKAN DAŞTAN  KİMDİR?

1987 Yılında Yozgat / Akdağmadeni'nde doğdu. İlköğrenimini ve lise öğrenimini Akdağmadeni'nde tamamladıktan sonra lisans eğitimini Gazi Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünde tamamladı. 2013 yılında yapılan Kaymakamlık sınavından sonra meslek hayatına başladı.,


ANKETLER
Seçili anket bulunmamaktadır
Bu ankete toplam kişi katıldı.
VİRGİNİA
SÜPER LİG
Kars nöbetçi eczaneleri
ARŞİV