KAĞIZMAN

Tümü

BAŞARILI MÜDÜR ,BAŞARILI OKUL, BAŞARILI ÖĞRENCİ ,TAM 500 PUAN

(37 Gün, 7 Saat önce)
Kağızman Atatürk ortaokulu öğrencisi, Kayra Doruk Can 2024 yılı bursluluk sınavında tüm soruları doğru cevaplayarak 500 tam puanla Türkiye birinciliğini kazandı.

Kağızman Atatürk ortaokulu öğrencisi, Kayra Doruk Can 2024 yılı bursluluk sınavında tüm soruları doğru cevaplayarak 500 tam puanla Türkiye birinciliğini kazandı.

İlçenin başarılı okullarından Atatürk ortaokulu 6. Sınıf öğrencisi Kayra’nın başarısı ilçe eğitiminin başarısını da ortaya koydu. Öğrencinin başarısından duyduğu mutluluğu ifade eden ilçe halkı ve Kağızman eğitim camiası, Kayra Doruk Can’a başarılarının devamı temennisinde bulundu.

Kağızman İlçe Milli Eğitim Müdürü Selim Suat Güner, ‘Öğrencimizin Türkiye birinciliği gibi önemli bir başarı elde etmesi hepimizi gururlandırdı. Tabiî ki amacımız her branşta öğrencilerimizin bütün sınavlardan, üstün başarı sağlaması. Bunun için ilçe merkezi ve köylerimiz dahil bütün okullarımızda öğretmenlerimiz ile elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz, emeği geçen başta öğretmenlerimiz olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum’ dedi.

Kağızman Atatürk Ortaokulu Müdürü Sinan Çil  “ Yaklaşık 1 yıl önce başladığım okul müdürlüğü görevimde hedefimiz başarılı öğrenciler yetiştirerek ilçemizi en iyi şekilde temsil etmekti. 

Bu süreçte her türlü desteği bize esirgemeyen KAFKAS projesinin hamisi Sayın Valimiz Ziya Polat'a İlçe Kaymakamımız Okan Taştan'a ,Kars İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Kaya'ya çok teşekkür ediyorum.

Bütün öğretmen kadromuzla, canla başla elimizden geleni yaparak. Çok şükür bursluluk sınavında emeğimizin karşılığını aldık. 

Sıradaki hedefimiz LGS sınavında aynı başarıyı yakalamak. Okul idaresi ve öğretmen kadromuzla devletimizin bize verdiği imkanlar ile iyi bir nesil yetiştirmek için hiç durmadan çalışmaya devam edeceğiz.

Öğrencimizin Türkiye birinciliği gibi önemli bir başarı elde etmesi hepimizi gururlandırdı. Tabiî ki amacımız her branşta öğrencilerimizin bütün sınavlardan, üstün başarı elde etmesi ve bu başarı tesadüfi değil bir emeğin ve gayretin neticesinde elde edilmiş bir başarıdır.

Bunun için ilçe merkezi ve köylerimiz dahil bütün okullarımızda öğretmenlerimiz ile elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz, emeği geçen başta öğretmenlerimiz olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum’ diye ekledi


ANKETLER
Seçili anket bulunmamaktadır
Bu ankete toplam kişi katıldı.
VİRGİNİA
SÜPER LİG
Kars nöbetçi eczaneleri
ARŞİV