KAĞIZMAN

Tümü

KAĞIZMAN'DA YARIM KALAN DOĞAL GAZ ÇALIŞMASI BAŞLIYOR

(25 Gün, 6 Saat önce)
KAĞIZMAN'DA YARIM KALAN DOĞAL GAZ ÇALIŞMASI BAŞLIYOR ,YOLLAR GEÇİCİ OLARAK DOLGU YAPILIYOR,

Kağızman'da  doğal gaz sonrası asfalt çalışması yapılacak 

Kağızman Belediyesi Kargaz şirketi doğal gaz çalışmasını Doğu gaza devretmesiyle birlikte Kurban bayramı sonrası doğal gaz çalışmasına başlayacakları bildirildi. bu yıl ilk kez doğal gaz kullanılacak Kağızman'ın bazı Mahallerinde  hat döşeme işlemlerinin tamamlanmasıyla birlikte asfalt yenileme çalışması başlayacaktır.

ASFALT MALZEMESİ HAZIR.İHALESİ YAPILDI  DOĞALGAZIN BİTMESİNİ BEKLİYORUZ.

Kağızman belediye eş başkanları  Mehmet Alkan ve Güner Hatay'ın  yapmış olduğu açıklamada,"Bizler Kağızman Belediyesi olarak asfalt ihalemizi yapıp rotbisimizi aldık.

Fakat daha önce kargaz doğal gaz çalışmasını yapmış ama yarım bırakmıştı, kargaz şirketi el değiştirmiş, Doğu gaz şirketi almıştır  Doğu gazın almasıyla birlikte yeni bir sözleşme yapılmış sözleşmemizde Bayram ertesi çalışmalarına başlayacakları bildirilmiştir.

Bu nedenle Bizler asfalt çalışmasını durdurduk.Doğu gaz Bayram ertesi mahallemizin baş tarafından  başlayıp aşağıya doğru o mahalleyi bitirdikten sonra biz de hemen arkasından biten mahallemizden başlayarak asfalt çalışmasını bitireceğiz.Bu sırada hem o mahallemizin doğal gaz sorunu bir daha kazılmamak üzere bitmiş olurken, mahallenin  yol sorunda asfalt yapılarak tamamlanmış olacaktır,

Son günlerde yollardaki sıkıntılar nedeniyle vatandaşlarımız mağdur olmuştur. 

Bizde bunu bildiğimiz için bugünden itibaren yollarımızı  geçici  olarak dolgu yapıp mağduriyeti gidereceğiz en kısa sürede hem doğal gaz çalışması hemde asfalt çalışması bitecektir"diye ekledi "


ANKETLER
Seçili anket bulunmamaktadır
Bu ankete toplam kişi katıldı.
VİRGİNİA
SÜPER LİG
Kars nöbetçi eczaneleri
ARŞİV