KAĞIZMAN

Tümü

Başkan Senger'e başarılı danışman

(25 Gün, 4 Saat önce)
Kars Belediye Başkanı Prof.Dr.Ötüken Senger, yönetim kadrosunu oluşturmak için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Senger, Kars Ülkü Ocakları il Başkanı Cem Keskin'i siyasi işlerden sorumlu danışmanı olarak atadı.

Kars Belediye Başkanı Prof.Dr.Ötüken Senger, yönetim kadrosunu oluşturmak için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Senger, Kars Ülkü Ocakları  il Başkanı   Cem Keskin'i siyasi işlerden sorumlu  danışmanı olarak atadı.


Cem Keskin Ülkü Ocaklarında yetişmiş,yıllarca Ülkü ocaklarında görev almıştır, Başarılı çalışmaları nedeniyle Kağızman Ülkü Ocakları Başkanlığına getirilmiştir,Siyasi bilgi ve Başarılı çalışmasından sonra gösterdiği performansı nedeniyle Genel merkez tarafında takdire layık görülmüş Ülkü ocakları Kars il Başkanlığına  atanmıştır yerel seçimlerde  yoğun çalışması nedeniyle Milliyetçi Hareket Partisi Kars Belediye başkanlığının kazanmasın dada büyük rol oynamıştır,


Kağızman'ımızın öz evladı olup 10 aydır il başkanlığı yapmaktadır. Ayrıca  geçtiğimiz günlerde MHP genel başkanı Devlet Bahçelininde bizzat kendilerinin verdiği 1 hafta Kızılcahamam eğitim kampına katılmıştı. Kars Belediyesinin de siyasi  Danışmanı olmuştur.
Kagizmanfm .com haber sitesi olarak Başkan Cem Keskin'e  yeni görevinde başarılar dileriz,

 


ANKETLER
Seçili anket bulunmamaktadır
Bu ankete toplam kişi katıldı.
VİRGİNİA
SÜPER LİG
Kars nöbetçi eczaneleri
ARŞİV