KARS

Tümü

Kars’ta Çocuk Şenliği ilgi görüyor

(21 Gün, 8 Saat önce)
Kars Valisi Ziya Polat'ın öncülüğünde 1-2 Haziran tarihlerinde düzenlenen Çocuk Şenliği büyük ilgi görüyor. Ayrıca şenlikte yer alan ürünler Kars’ta kalması için girişimler de sürüyor.

Kars Valiliği ve Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş.’nin katkılarıyla hazırlanan Çocuk Şenliği, Şehir Stadyumunda devam ediyor. Etkinliğe katılan çocuklar kendileri için kurulan onlarca oyun alanlarında keyifli vakit geçiriyor. Etkinlikte hem eğlenceli hem de öğretici aktiviteleri gerçekleştiren çocukların mutlulukları yüzlerinden okundu.

Etkinlik ile ilgili bilgi veren Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. Genel Müdürü Av. İbrahim Sontaş, “Cuma günü Kayseri’den Kars’a geldik. Kars Valimiz sayın Ziya Polat’ın organize ettiği bir etkinlik. Bizim buraya geliş amaçlarımızdan biri de Kars’ta böyle bir oluşum oluşturmak, Kars’ın çocuklarını böyle güzel etkinliklerle sürekli eğlendirmeye çalışmaktır. Böyle bir fikrin oluşturulması bizi ayrıca memnun etti. Buraya geldiğimiz günden beri sağolsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Kars Valiliğimizin tüm birimleri bizlere çok destek oldular. Burada düzenlediğimiz 2 günlük etkinlik Kars’ın ciddi derecede bir potansiyeli olduğunu gördük. İnşallah burada gerçekleşen etkinlikteki malzemeler demirbaş tesliminin yapılmasıyla Kars’ta sürekli hale geleceğini düşünüyorum.” dedi.

dsc-0030.jpg

dsc-0031.jpg

dsc-0032.jpg

dsc-0033.jpg

dsc-0036.jpg

dsc-0037.jpg

dsc-0038.jpg

dsc-0039.jpg

dsc-0041.jpg

dsc-0042.jpg

dsc-0049.jpg

dsc-0050.jpg

 

 


ANKETLER
Seçili anket bulunmamaktadır
Bu ankete toplam kişi katıldı.
VİRGİNİA
SÜPER LİG
Kars nöbetçi eczaneleri
ARŞİV