KAĞIZMAN

Tümü

Serdar Bayraktar Eskişehir Üniversitesi ilahiyat fakültesi TÜGVA başkanı oldu,

(37 Gün, 20 Saat önce)
Serdar Bayraktar Eskişehir Üniversitesi ilahiyat fakültesi TÜGVA başkanı oldu,

Kağızman’ın evladı Serdar Bayraktar, Eskişehir'de Parlıyor!Kağızman’ın bereketli topraklarında doğup büyüyen Serdar Bayraktar, başarı öyküsüyle ilçemizin gururu olmaya devam ediyor.

İlkokuldan liseye kadar Kağızman’da aldığı eğitimle temellerini sağlam atan Bayraktar, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'ne adım atarak akademik serüvenine yeni bir yön verdi. İlahiyat eğitimine devam ederken aynı zamanda hafızlık da yapan Bayraktar, bir ay sonra mezun olmanın heyecanını yaşıyor.

.Eskişehir’de gençlerin gönlünde taht kuran Serdar Bayraktar, TÜGVA Eskişehir'de üstlendiği üniversitelerden sorumlu il başkan yardımcılığı göreviyle, bilgi ve birikimini paylaşmaktan geri durmadı. TÜGVA bünyesinde, birçok İslami hareketin öncüsü olarak manevi değerlerimizi genç nesillere aktarma gayretinde olan Bayraktar, burada gerçekleştirdiği projelerle adından sıkça söz ettirdi.Bayraktar ve ekip arkadaşları, özellikle Filistin meselesi ile ilgili yoğun çalışmalar ve direniş gücü gösterdiler. Son olarak, Osmangazi Üniversitesi kampüsünde "Filistin için Rim Nöbet Çadırı" adında bir nöbet çadırı kurdular. Bayraktar, üniversite ekibi ile birlikte gece gündüz çadırda çok etkileyici etkinlikler düzenledi.

Çadır önünde kurulan destek kermesiyle 4 saat içinde 50 binin üzerinde bir bağış toplayarak Filistin’e destek oldular.Şehrin ruhunu besleyen projelerde başrol oynayan Bayraktar, Eskişehir’in kültürel ve sosyal dokusuna büyük katkılar sundu. Düzenlediği seminerler, konferanslar ve sosyal sorumluluk projeleri ile gençlerin manevi dünyalarına ışık tutarken, onların kişisel gelişimlerine de rehberlik etti.

Türkiye’nin kendini ispat etmiş büyük isimleriyle samimi ilişkiler kuran Bayraktar, bu değerli bağlantıları Eskişehir'deki gençlerin istifadesine sundu. Alanında uzman kişilerle gençleri bir araya getirerek, onların ilham almasını ve kendilerini geliştirmelerini sağladı. Bu vesileyle, Eskişehir’deki gençlerin ufkunu genişleten ve onlara yeni kapılar açan Bayraktar, şehrin gençlik hareketinde önemli bir figür haline geldi.Kağızman’ın umut dolu evladı Serdar Bayraktar, memleketinin adını Eskişehir’de gururla taşıyor.

Onun azimle örülü başarı hikayesi, hemşehrileri tarafından övgüyle anılıyor. Hemşehrilerimiz, Bayraktar’ın elde ettiği başarılarla gurur duyuyor ve onun yolunu takip eden gençlerin çoğalmasını ümit ediyor.Serdar Bayraktar’ın başarılarına yenilerini ekleyeceğine olan inancımız tam. Onun azmi, çalışkanlığı ve liderlik vasıfları, gençlerimize ilham kaynağı olmaya devam edecek.


ANKETLER
Seçili anket bulunmamaktadır
Bu ankete toplam kişi katıldı.
VİRGİNİA
SÜPER LİG
Kars nöbetçi eczaneleri
ARŞİV