SELİM

Tümü

AK Partinin Selim’de, Seçim Koordinasyon Merkezi yoğun katılımla açıldı

(6 Ay, 5 Gün önce)
AK Parti, Kars genelinde 14 Mayısta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimleri için çalışmalarına hız vererek Kars tarihinin en büyük ve en geniş katılımlı seçim kampanyasına devam ediyor.

Kars Haber Ajansi:AK Parti, Kars genelinde 14 Mayısta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimleri için çalışmalarına hız vererek Kars tarihinin en büyük ve en geniş katılımlı seçim kampanyasına devam ediyor.

AK Parti Kars Milletvekili adayları Adem Çalkın, Prof. Dr. Yunus Kılıç ve Serkant Aykul, Selim ilçe ziyaretinde vatandaşların yoğun ilgisi ve atlı ciritciler tarafından karşılandılar.

AK Parti Kars’ta ve ilçelerde tarih yazmaya devam ederken, AK Parti Kars Milletvekili adayları yorulmadan, durmadan yolları arşınlamaya ve gönüllere dokunmaya devam ediyor.

Selim’de Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışı yapıldı. Selim halkı AK Parti Milletvekili adaylarına yoğun ilgi göstererek bağrına bastı.

Selim SKM açılışına, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, AK Parti Kars Milletvekili 65. Hükümet Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ile AK Parti Kars Milletvekili 1’nci sıra adayı Adem Çalkın, AK Parti Kars Milletvekili ve AK Parti Kars Milletvekili 2’nci sıra adayı TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyon Başkanı Prof. Dr. Yunus Kılıç, AK Parti Kars Milletvekili 3'ncü sıra adayı Serkant Aykul, Selim Belediye Başkanı Coşkun Altun, AK Parti İl Başkanı Kadir Sarıdağ, AK Parti Selim teşkilat mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Miting havasında geçen Selim SKM açılışında Milletvekilli adayları vatandaşlara AK Parti hükümetleri döneminde yapılan yatırımları bir bir anlattı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını ileterek destek istediler.

AK Parti Kars Milletvekili adayları Kars'ı Milletvekili bazında TBMM’de en yüksek sayı ile temsil etmek için tüm gücüyle dur durak bilmeden kapı kapı dolaşıp vatandaşlarla görüşmelerini sürdürüyor.

Vatandaşlara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını ileterek destek isteyen AK Parti Milletvekili adayları, bir yandan Türkiye Yüzyılı ve AK Parti’nin 2023 hedefleri ve hizmetleri anlatılırken diğer yandan da önümüzdeki süreçte yapılması planlananlar üzerine fikirler aktarılıyor.

Amacın sadece ziyaret edip el sıkışmak olmadığını, bu ziyaretlerde birçok konu üzerine görüşmeler yapıldığını da aktaran AK Parti Kars Milletvekili adayları, görüşmelerde her fikre saygı duyduklarını Kars için el ele verilmesi gerektiğinin altını çiziyorlar.

Esnaf, ev, köy ve ilçeleri ziyaret eden AK Parti Kars Milletvekili adayları her kesimden gördükleri ilgiden memnun olduklarını, bu yoldaki kararlılıklarının da arttığına dikkat çekiyorlar.

AK Parti Kars Milletvekili adayları ve beraberindeki yöneticiler Selim ilçe merkezinde esnaf ziyareti yaparak taleplerini dinledikten sonra ilçeden ayrıldılar.


ANKETLER
KAĞIZMAN BELEDİYESİNİN ÇALIŞMASINDAN MEMNUNMUSUNUZ?
Bu ankete toplam 14666 kişi katıldı.
İSTANBUL
SÜPER LİG
Kars nöbetçi eczaneleri
ARŞİV