SUSUZ

Tümü

Ak parti'de İkinci başvuru Başladı,

(5 Ay, 3 Gün önce)
Ak parti de Kars Belediye Başkanlığı aday adaylık süreci çok hızlı başladı,bugün ikinci başvuruyu Muhammed Durmuş yaptı.

Durmuş yapmış olduğu açıklama da ;

''Kıymetli il başkan yardımcım değerli parti teşkilatımız, kıymetli basın mensupları, birbirinden değerli büyüklerim kardeşlerim. Ve Aziz Kars Halkı. hepinizi En derin sevgi ve saygılarımla selamlıyorum. Sevdamız Kars Derdimiz Hizmet.diyerek yola çıkıyoruz. Yaklaşık 4 yıl boyunca Türkiye gençlik vakfında çeşitli görevlerde bulundum. Şirketimizin yönetim kurulu üyesiyim. iktisat fakültesi kamu yönetimi mezunuyum. Gözümün nuru cömertler diyarı kadim şehir kars için Ak partimizden belediye başkan aday adaylığımı açıklıyorum. Seçim sürecinin memleketimize Hayırlı olmasını diliyorum. Davası olmayanın sevdası olmaz. sözleriyle gönlümüze taht kuran, Hizmet ve dava adamı kıymetli Cumhurbaşkanımızın dava ve yol arkadaşı olmayı rabbimden diliyorum.
Şehrimizin kalkınması için gece gündüz çalışan ve bu günlere gelmesinde emeği olan geçmiş dönem milletvekillerimize, belediye başkanlarımıza ve Ak parti il teşkilatlarımıza canı gönülden Şükranlarımı sunuyorum. Kadim şehrimize hizmet eden herkesten Allah razı olsun.
Dürüst, şeffaf hesap verebilirlik ilkeleri ile yolumuzu aydınlatacağız.
Doğup büyüdüğüm 23 mahallesine ve bütün cadde sokaklarına sevdalı olduğum şehirdir kars. Doğunun uygar kenti medeniyetlerin şehri KARS. Şehrimizin kronikleşmiş sıkıntılarını iyi bilen bir kişi olarak, nasip olur görev, yetki verilirse bu sıkıntıları Tamamen çözmek, şehrimizi daha modern bir görünüme kavuşturmak, ve daha yaşanabilir bir kars için var gücümüzle ÇALIŞACAĞIZ. sözlerime son verirken Özellikle belirtmek isterim. Ak parti bir menfaat partisi değildir Ak parti bir Dava partisidir. Adaylık verilsin veya verilmesin kurulduğu günden bu güne kadar her zor şartlar altında partimizin yanında ve destekçisi olduk. bundan sonraki süreçte partimizin yanında ve destekçisi olmaya devam edeceğiz. Umut dolu bir gelecek, Hep birlikte sevgi, saygı, içerisinde Aydınlık kars yarınların'da yaşamak ümidiyle. hepinize canı gönülden Teşekkür ederim.'' dedi.

resim1.jpg


ANKETLER
Seçili anket bulunmamaktadır
Bu ankete toplam kişi katıldı.
İSTANBUL
SÜPER LİG
Kars nöbetçi eczaneleri
ARŞİV