KAĞIZMAN

Tümü

DEM Parti Eş Genel Başkanı Hatimoğulları, Kağızman'da konuştu:

(1 Ay, 21 Gün önce)
Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM Parti) Eş Genel Başkanı Tülay Hatimoğulları, "Kağızman'ın Belediyesini yeniden kazanıp tarihine en iyi şekilde sahip çıkacağız." dedi.

 Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM Parti) Eş Genel Başkanı Tülay Hatimoğulları, "Kağızman'ın Belediyesini yeniden kazanıp  tarihine en iyi şekilde sahip çıkacağız." dedi.

Hatimoğulları, Kağızman'da partisinin ilçe başkanlığı seçim bürosu  önünde yaptığı konuşmada, partililerin adaylarına sahip çıkması gerektiğini belirterek, çalmadık kapı bırakmayacaklarını söyledi.

Projelerini anlatan Hatimoğulları, "Belediye ekibimiz öyle mükemmel bir çalışma yaratacak ki buranın ekonomisinin kalkınması için yatırımların yapılması sağlanacak, kooperatifleşme sistemini en güçlü şekilde yerine getirecekler. Hiçbir mahallemizde, kadın merkezleri ve taziye evleri eksik kalmayacak. Kağızman meyve anbarıdır,sulama su sıkıntısını çözeceğiz. Kağızman'ın tanıtımını bir kültür turizmine açacak şekilde yaparsak inanın şehirdeki esnafın geliri 2-3'e katlayacaktır." diye konuştu.

Partisinde bütün farklı hakların ve inançların bir arada siyaset yaptığını anlatan Hatimoğulları, "Sizlere söz veriyorum, bizler belediyecilik anlayışımızla kendimize de ilçemize de sahip çıkacağız. Kağızman'ın tarihine en iyi şekilde sahip çıkacağız. Bizler belediyelerimizi geri alacağız, halkımızla birlikte belediyemize dört elle, sımsıkı sarılacağız." dedi.

Hatimoğulları ve beraberindekiler, daha sonra patisinin ilçe seçim bürosu açılışını gerçekleştirdi.
Daha sonra söz alan DEM Parti belediye eş başkanı Mehmet Alkan:"Biz geçmişte 5 yıl bu belediyeyi yönettik.İyi şeyler mi yaptık,kötü şeyler mi yaptık?Onun takdirini halkımızın takdirine bırakıyoruz.

Biz halkımız için ayağı yere basacak gerçekçi projeler yapacağız.Biz uçuk kaçık projeler vaad etmiyoruz.Vaad ettiğimiz, edeceğimiz şeyleri halkımız yapacağımızı biliyor.Biz oy için halkımızı kandırmıyoruz.Biz size 'Eğer bize inanıyor, güveniyorsanız,oy verin.Eğer inanmıyor ve güvenmiyorsanız oy vermeyin.'diyoruz."diyerek halkı selamlayıp konuşmasına son verdi.


ANKETLER
Seçili anket bulunmamaktadır
Bu ankete toplam kişi katıldı.
VİRGİNİA
SÜPER LİG
Kars nöbetçi eczaneleri
ARŞİV