KAĞIZMAN

Tümü

Ak Partiye Yoğun Katılım,Kağızman'da AK Gençler, tekrar bir araya geldi,

(1 Ay, 20 Gün önce)
Kağızman'da AK Gençler, tekrar bir araya geldi,

AK Parti Kağızman Gençleri eski gençlik kolları Başkanı Sefa Keklikle  , 'İlçe  Bizim Gençlik Bizim' sloganı ile Ak Parti ilçe seçim bürosunda  partiye destek için bir araya geldi.

Gençlerin siyaseti daha iyi anlaması ve daha aktif rol almalarını sağlamak amacıyla çalışmalarına devam eden AK Parti Kağızman Gençlik Kolları, düzenledikleri toplantıda AK Gençler Eski Gençlik Kolları Başkanı Sefa Keklikle ile bir araya geldi. Birçok genç üyenin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda Birlik beraberik mesajı verilerek Kağızman Belediyesin kazanacaklarını bildirdiler.

Toplantıda konuşan Kağızman eski  Gençlik Kolları Başkanı Sefa Keklik, seçim çalışmalarının önemine dikkat çekerek, "Bizler Ak Gençlik olarak 2024 yerel seçimlerde başarıya ulaşmamız için .  çalınmadık kapı, girilmedik gönül bırakmamak için mücadele etmeliyiz. Özellikle 2024 gibi önümüzde kritik bir Belediye seçimi varken ve bu seçimin anahtarı biz gençlerde. Bizler bu sorumluluk bilinci ile çalışmalıyız, çalışmaktayız. Katılımlarından dolayı Belediye Bakan Adayımıza  ve tüm genç kardeşlerime teşekkür ediyorum" dedi.

"Bizler her yerde varız"

AK Parti olarak 'Z Kuşağı' tabirini doğru bulmadıklarını ifade eden Eski Gençlik Kolları Başkanı Sefa Keklik "Gençlerimizi bu söylem ile kutuplaştırarak ayrıştırıyorlar. Kuşak aktarımları tarih süreci içerisinde doğal bir döngü ile devam etmekte bizler gençlerimize daha fazla hangi imkanları sağlayabiliriz bunun derdinde olmalıyız. Zannediyorlar ki gençler AK Parti'ye teveccüh göstermiyor. Gençler kimin onlara değer verdiğini kimlerin onları kullanmak istediğini değerlendirebiliyor. Bizler gençler olarak TBMM'de varız, mahallede de varız, en küçük ilçemizden en büyük ilçemize kadar en küçük ilimizden en büyük ilimize kadar varız, sosyal medyada da varız, var olmaya devam edeceğiz" diyerek Katılımcı gençlere teşekkür ederek, çalışmalarının devamını diledi.


ANKETLER
Seçili anket bulunmamaktadır
Bu ankete toplam kişi katıldı.
VİRGİNİA
SÜPER LİG
Kars nöbetçi eczaneleri
ARŞİV