KAĞIZMAN

Tümü

Kağızman Hekimleri Tıp Bayramı’nda Yemekte Buluştu

(30 Gün, 11 Saat önce)
Kağızman Devlet Hastanesi Yönetimi, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla hastanede görev yapan doktor ve sağlık çalışanları onuruna yemek verdi.

Kağızman Devlet Hastanesi Yönetimi, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla hastanede görev yapan doktor ve sağlık çalışanları onuruna yemek verdi.

Kağızman Devlet Hastanesi yönetimi, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla özverili bir şekilde çalışmalarını sürdüren doktor ve sağlık çalışanlarının bu özel gününü unutmadı. Lagospark AVM de Organize edilen yemekte bir araya gelen sağlık çalışanları birlikte güzel vakit geçirip, sohbet etme imkanı buldu.

Kağızman Devlet Hastanesi Başhekimi Dr Ekrem Efe  " Kağızman ilçesinde halkımıza  özveriyle sağlık hizmeti sunmaya çalışan tüm meslektaşlarımla bu özel ve anlamlı günde bir arada olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla tüm hekim arkadaşlarımız başta olmak üzere, değerli eşlerine, diğer sağlık personellerimize ve hastanemiz çalışanlarına, işlerindeki özveriden dolayı teşekkür ederim. 

Onlar için ne yapsak haklarını ödeyemeyiz İnsanların sağlıklarını korumak ve hastalara şifa olmak için kendi hayatlarından feragat ederek, dünyadaki en kutsal mesleklerden birisini yerine getiren hekim ve sağlık çalışanlarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. " diye konuştu.
Doktor ve hastane çalışanları Devlet Hastanesi yönetimini, bu özel günde kendilerini unutmadıkları için teşekkür ettiler.


ANKETLER
Seçili anket bulunmamaktadır
Bu ankete toplam kişi katıldı.
İSTANBUL
SÜPER LİG
Kars nöbetçi eczaneleri
ARŞİV